Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL b5] Regeneracja kierownicy?


arre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ladna kierke tyle ze juz wytarta troszke

Czy ktos sie bawil w regeneracje typu cos takiego?

http://moto.allegro.pl/renowacja-kierownicy-zestaw-zrob-i1253885855.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama zamowila kiedys cos podobnego na allegro.pl do regeneracji skorzanej tapicerki w swoim aucie, oczywiscie chcac nie chcac synek skubnal i wybrobowal na swojej kierownicy:P

Efekt za***isty tylko ze zabieg musialem przeprowadzic 3 razy zeby wszystko ladnie pokrylo i zrobilo sie trwale;)

Nic sie nie wyciera a kiera jak nowa:) CO prawda nie wiem czy to bylo dokladnie to samo co sam znalazles ale podejzewam ze tez powinno byc dobre:) W koncu nawet na aukcji zapewniaja Cie ze produkt produkcji "zagranicznej":P hehe:)

Sprobowac nic nie zaszkodzi:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używałem Barwiko Renoskór, kolego nie rozumiem po co przepłacać za cos co kosztuje 30zł jak za POLSKIE barwiko płacisz chyba 4,50 od producenta !!! I to jest zaje*** moim zdaniem, sam malowałem i już 3miesiac na tym jeżdżę i zero zużycia, do tego tylko dokupisz jakiś rozpuszczalnik, zmywak do naczyń i jedziesz :gwizdanie:

30 zł toć to zdzierstwo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używałem Barwiko Renoskór, kolego nie rozumiem po co przepłacać za cos co kosztuje 30zł jak za POLSKIE barwiko płacisz chyba 4,50 od producenta !!! I to jest zaje*** moim zdaniem, sam malowałem i już 3miesiac na tym jeżdżę i zero zużycia, do tego tylko dokupisz jakiś rozpuszczalnik, zmywak do naczyń i jedziesz :gwizdanie:

30 zł toć to zdzierstwo!!!

MERCI WIELKIE przez duze W :kox::hi: jak bys jeszcze kolego zdradzil gdzie taki Renoskor dostane za 4,5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooo dokladnie Renoskor ! To samo znalazlo zastosowanie na mojej kierce:)

Gdzie? Allegro.pl Twoim przyjacielem:P

http://allegro.pl/farba-lakier-do-skor-skory-renoskor-wilbra-16ko-i1270041214.html

aha aha dziekowac dziekowac

A ze widze watek chyba w miare ciekawy zwlaszcza dla tych co maja piekna kierke od S ale powycierana... bawil sie ktos w lepienie skory takim ala szpachla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie lolek3003 powiem tak zamowie u tego goscia z tej aukcji... szpachle widze tez maja... i zrobie foto relacje :evil::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...