Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

no ja niestety nie dam rady ale dzięki za zaproszenie :) oczywiście na spocie jestem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dudziu to ja biore stajnie koło Ciebie bo coś czuję że też możesz troche w siebie wlać :polew: :polew: tylko niech zostawi troche owsa jakby mięsa miało zabraknąć :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szykuje się grubo ale ja tych świnek nie będę ruszał bo z kobitką przyjdę :cool1: ale jak nie będzie patrzeć to... Mirek tylko wyszczotkuj im grzbiety i ogonki :kox: na priv powiedz co mam przynieść bo przecież nie będziesz wszystkiego sam robił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie już żałuje że mnie zwami nie będzie :(

wypijcie jedna kolejkę za mnie i moją piękna kobietę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno mnie tu nie było ale sezon mi się w robocie zaczął wiec dygam na okrągło ale do tematu o którym chce zagadać.

Potrzebuje klika części drobnych bo drobnych ale jednak możne ktoś z was ma w garażu i chętnie upłynni za dobrą monetę.

Więc tak potrzebuje:

- Grubszy wąż do klimatyzacji nakrętka mi się skończyła i nie mogę skręcić :(

- Hokejkę pod zderzak przedni tą czarną

- i tak przy okazji jeszcze może ktoś ma szczelną miskę olejowa bo moja po pospawaniu jednak się poci (do 1,6 ciężko namierzyć)

Ale jednak najbardziej mi zależy na wężu do klimy bo upały się zaczynają a ja na nawiewie.

Będę wdzięczny jak coś się znajdzie jak nie to szukam po allegro dalej...

Jak tylko ciśnienie zejdzie w pracy to wracam z powrotem na spoty.

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie !!! jak do tej pory to bardzo cieniutko z frekwencją !!!! z naszego klubu jest nas trzech !!!!! Liczyłem na większe zainteresowanie !!! Po niżej zamieściłem nr tel do siebie . Jeśli sa pytania to prosze o sygnał ja oddzwonię :) tak szybciej sie dogadamy co do spotkania i pozostałych spraw :gwizdanie: Pozdrawiam i czekam na wieści !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam może jakiegoś perfuma wezme do picia :naughty: lód (czyt. mrożona woda o różnych figurach geometrycznych) też załatwie :) Także dudziu może skusisz się na jakąś łyche zamiast tych Twoich wód indiańskich? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Panowie prosze o jakieś wieści , bo musze zrobic zakupy i przygotowac pozostałe produkty . z tego co widze to jest bardzo małe zainteresowanie naszym spotkaniem ... tel do mnie 500285800 bardzo prosze zainteresowanych o kontakt !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek to ja przyjade z Kobitką (Sandra) i Mańkiem. Takze już masz 3 osoby :) Dudziu, Ty z... jakąś kobitką :tongue4: to już 6. Arek i Buruś nic nie piszą... Jak nic nie będą pisać to będe jutro dzwonił.

Zachętą może być fakt że kabelek i laptopa wezmę więc poduchy, inspekcje , servisy itd mogę skasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo sie ciesze :) a komputerek jak zawsze sie przyda !!!

Mirek to ja przyjade z Kobitką (Sandra) i Mańkiem. Takze już masz 3 osoby :) Dudziu, Ty z... jakąś kobitką :tongue4: to już 6. Arek i Buruś nic nie piszą... Jak nic nie będą pisać to będe jutro dzwonił.

Zachętą może być fakt że kabelek i laptopa wezmę więc poduchy, inspekcje , servisy itd mogę skasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogas nie ma problemu ja oprócz asfaltu i lepiku to wszystko wciągam więc ze mną jak z dzieckiem :gwizdanie: co do osoby towarzyszącej to przychodze sam bo kolega Mirek ma... :wink4:

ja wczoraj pisałem do Karola więc poinformowany jest a reszta myśle że się zbiorą :good:

pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym chętnie wpadł lecz nie dam rady :( no ale cóż czasem tak bywa

za tydzień możemy też grila zrobić w plenerze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Prezesa i Burusia. Prezes ma odpuszczoną nieobecność bo ma kawalerski rodzinny. A Buruś może wpadnie wieczorem bo z teściami sie umówił wcześniej. Także ta dwójka... można im wybaczyć :cool1:

Czesiu może przemyślisz jeszcze?Zresztą Raker, Beemek, Karl, Wojtek, Mazbiny też... Chociaż na godzinke. Poznałeś ludzi więc chyba wiesz czego się można spodziewać :evil: chociaż po dzudziu... trochę się boję :tongue4: Mogę zawsze wziąć 5l Nitro i będzie bania za 30zł :mysli:

Szkoda że mam w niedziele egzamin bo można byłoby się zresetować... Chociaż kiedyś na spocie siedziałem przez (dzięki) kuropatkina długo za długo bo miałem egzamin następnego dnia ale został zaliczony (EGZAMIN) więc traktuję to jak dobrą wróżbę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...