Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobry Internet w Katowicach...?!


Gość son_czwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przeprowadzam się od 1 października do Katowic i może ktoś wie coś więcej na temat najlepszego usługodawcy Internetu?

Zastanawiam się nad wszystkimi opcjami: TPSA, Netia, Chello(UPC) lub jakaś prywatna firma (może ktoś się zajmuje instalacją),

Internet ze spółdzielni odpada, bo za wolny...

Z góry dzięki!

Pozdrawiam! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraz sie, ale to taki temat z d*py. Oferty TP, Netii i Chello mozesz sobie porownac nie odrywajac wzroku od monitora. Z lokalnymi dostawcami bywa roznie jesli chodzi o awaryjnosc.

Osobiscie korzystalem z chello przez rok (1 awaria, 1 dzien bez sieci) oraz z TP (ponad rok, bez zadnych przygod). Korzystalem tez z astera (tez bez awarii), ale tego chyba nie ma w Kato. Netia korzysta z uslug TP i ma dobre ceny. Wybor nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby temat z d*py, ale właśnie chodzi mi o ludzi, którzy korzystają z Chello, z którym nie miałem w Częstochowie żadnej styczności, albo właśnie są w stanie polecić jakąś prywatną firmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam chello od prawie roku .. brat ma od 2 .. nie miałem żadnej awarii .. brat zresztą też jedyne co mnie wkurza w UPC to to że konsultanci długo każą na siebie czekać.. a jesli chodzi o predkosc itp ja nie narzekam chociaz mam tylko 512 kb/s brat ma 2 mb/s i mu to fajnie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...