Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z mediami online


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś pomoże mi rozwiązać mój problem.

Otóż dzisiaj zrobiłem sobie formata na laptopie, zainstalowałem Windowsa (ori) i wszystkie stery (ori), później zrobiłem wszystkie możliwe aktualizacje na Windows Update.

Problem jest taki, że nie mogę oglądnąć żadnego filmu na np. youtubie lub na wrzucie, piosenki też nie chodzą :wallbash:

Wtyczka Flash Playera jest zainstalowana, ActiveX również jest.

Ale za każdym razem jak włączam YT, w okienku filmu wyskakuje, że nie mam Flash Playera, no więc klikam na link, zaczyna mi pobierać i nic :kwasny: Po restarcie systemu to samo ;(

Może ktoś miał podobny problem i mi pomoże. Dodam, że wcześniej już robiłem formaty i stawiałem system i nigdy problemów nie było :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. pobierz fp normalnie na dysk (nie z przekierowania z youtube`a), zainstaluj, restart i zobacz

2. zaktualizuj jave

3. zainstaluj i chroma (od 10.1 flash player jest integralnym składnikiem chroma)i firefoxa od 2.0 w górę i opere od 9.5 w górę i jak na każdej z tych przeglądarek będzie ten sam problem, to trzeba będzie szukać dalej

to takie moje pomysły na szybko, daj znać jak poszło :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie mogę pobrać na dysk :confused4: ze stronki Adobe'a od razu instaluje

2. java najnowsza już jest

3. zainstalowałem chroma i firefoxa i na nich youtube śmiga bez problemu

tylko, że chodzi o to, że przyzwyczaiłem się do IE i wolałbym dalej z nim właśnie pracować

jak nikt nie znajdzie natomiast rozwiązania to przerzucę się na coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kwestia gustu, ja IE już chyba od kilku ładnych lat nawet nie odpalałem, a na ff i operce zawsze wszystko działa bez zarzutu, więc niestety nie pomogę.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ściągniesz flash playera to weź wyłącz przeglądarke i go zainstaluj wtedy, potem jak włączysz przeglądarke to będzie kąsało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...