Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka plazma 50 cali ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam - chciałbym poznać Wasze zdanie w pewnej kwestii, czeka mnie zakup nowego telewizora. Jestem laikiem w tej dziedzinie aczkolwiek jakimiś sposobami udało mi się dojść do momentu gdzie tylko już 2 modele biorę pod uwagę.

Panasonic

http://allegro.pl/plazma-panosanic-tx-p50v20-uchwyt-instalacj-gratis-i1265759622.html

Samsung

http://allegro.pl/3d-plazma-samsung-ps50c7000-50c7000-3d-knurow-i1264442373.html

Nie proponujcie mi już żadnych innych modeli bo zwariuje :)

Jestem na etapie na jakim jestem i nie bardzo wiem w którym kierunku pójść - a wiecie jak sprzedawcy doradzają :)

Teorii słyszałem wiele:

- jak plazma to Panasonic

- jak już taka kasa to kup sobie 3D Samsunga (jesteś krok dalej niż w Panasonicu)

- poczekaj pół roku kup sobie Panasonica 3D

i inne.........

Nasuwające się pytania:

- czy ten model Panasonica w rozm. 50 to naprawdę jeden z najlepszych modeli ( w tej cenie oczywiście )

- czy warto tyle zapłacić za plazmę ?

- czy warto napalać się na 3D samsunga ?

Zakup planuję w sumie na już

Co możecie sensownego dodać od siebie ?

i proszę oszczędzić sobie spamu w tym wątku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

może w tym wątku znajdziesz coś ciekawego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=145666.60

czytałem - ale temat nic mi nie daje, jeżeli chodzi o mój dylemat i pokazane wyżej 2 modele

Opublikowano

Bierz Panasa.

3D to jak na razie czysty marketing dla małych dzieci.

Opublikowano
  • Autor

Bierz Panasa.

3D to jak na razie czysty marketing dla małych dzieci.

to chciałem właśnie wiedzieć to zielony w temacie jestem.

Panasonic w zupełności by mi wystarczył G20 ale pozostałą część sprzętu mam srebrną a model wyżej czyli właśnie V20 też jest taki srebrny/grafit i żonka się uparła ( szkoda tylko że między nimi jest aż 1200 zł różnicy :confused4: )

Opublikowano

Ja również polecam panasa.Mam co prawda starszy model,ale jestem zadowolony,szczególnie jesli chodzi o odbiór programów w jakości SD.Pozdrawiam.

Opublikowano

Bierz Panasa.

3D to jak na razie czysty marketing dla małych dzieci.

to chciałem właśnie wiedzieć to zielony w temacie jestem.

Panasonic w zupełności by mi wystarczył G20 ale pozostałą część sprzętu mam srebrną a model wyżej czyli właśnie V20 też jest taki srebrny/grafit i żonka się uparła ( szkoda tylko że między nimi jest aż 1200 zł różnicy :confused4: )

Też kiedyś miałem ten problem. Nieopatrznie kupiłem parę klocków srebrnych i później byłem skazany na kompletowanie pozostałych w tym samym kolorze żeby się nie gryzły.

Rozwiązaniem jest zamknięcie wszystkich komponentów w szafce i instalacja repeatera IRDa. Na zewnątrz wystaje wtedy tylko malutki czujnik IRDa a w szafce przyklejasz na każde urządzenie pluskiewkę (emiter).

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za porady.

Dziś zamówiłem Panosanic TX-P50V20 w bardzo dobrej cenie bo 5399zł

Mam nadzieje będę zadowolony i na kilka dobrych lat wystarczy :wink4:

Jedyny co mi zostało to chyba zamknąć temat :):hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.