Treść opublikowana przez broniu63
-
[B7 Avant BRB] Felgi bez dystansów?
Czyli mam rozumieć ze opona 205 nie bedzie za wąska na te fele?Dwie wypowiedzi ,dwie różne opinie.
-
[B7 Avant BRB] Felgi bez dystansów?
Dzięki za szybką odpowiedz-to mam problem bo mam właśnie takie opony.
-
[B7 Avant BRB] Felgi bez dystansów?
Witam.Chciałbym kupić felgi z aukcji http://moto.allegro.pl/nowe-oryginalne-felgi-16-audi-a4-a3-a6-i1513221826.html czy podejda bez dystansów?Zawias ori.
-
[ALL B7] RNS-E wyświetlanie zasięgu tel. komórkowego
..nie musi być moduł Q może być np.H zacznij od sprawdzenia innych tel. te z symbianem nie pokazują właśnie zasiegu i nie zczyta z nich książki tel. Nie prawda.Ja mam nokie N97 i pokazuje mi zasieg i pobralo mi kontakty
-
[ALL B6] [BFB 1.8T] Polskie menu do NAVIGON PLUSBFB 1.8T
To że navi jest miedzy zegarami o niczym nie świadczy.Ja też mam miedzy zegarami,a mapy do mojej wersji nie przegrasz.Pisze tu o nawigacji BNS 5.0, natomiast mapy maja oznaczenie TravelPilot E
-
Jaka plazma 50 cali ?
Ja również polecam panasa.Mam co prawda starszy model,ale jestem zadowolony,szczególnie jesli chodzi o odbiór programów w jakości SD.Pozdrawiam.
-
[ALL] Problem z telefonem
menu-ustawienia-profile-opcje-przystosuj-powiedz kto dzwoni-wylacz
-
[ALL B7] Zmiana BNS 5.0 na RNS-E
@domin79 i ja też poprosze-mam system bose i zmieniarke-dzieki.
-
N97 mini i polskie menu
Telefon jest z Anglii i nie miał wyboru jezyka polskiego w menu.Wszystko ładnie opisane jest na forum,które podałem w poście powyżej.Poczytaj i myśle ze dasz radę.
-
N97 mini i polskie menu
Witaj.Mam nokie N97 ktorą dostałem z angielskim menu.Sam zmieniłem język polski korzystając z opisów na forum http://forum.gsmcenter.pl/index.php. Wymagane zarejestrowanie.Myśle że z N97 mini bedzie tak samo.Powodzenia
-
[All]Nawigacja BNS 5.0
Witam.Chciałem zapytac o nawi jak w temacie.Mam taką w mojej audi.Czytałem o różnych modelach ,ale o wersji 5.0 na forum nic nie znalazłem.Czy ona jest kompatybilna z niższymi wersjami np.4x?Czy pasują mapy i spolszczenie z niższych wersji?Jeśli ktoś coś wie na temat proszę o info.Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie.Od około miesiąca jeżdżę Audi A4 z 2006 roku.Myślę że miło spędzę tu czas.Pozdrawiam.