Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Audi A4 1.8T Quattro Avant -

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po czarnej A4 b5 97r. 1.9TDI :

03696a0a3e88547bmed.jpg

przyszedł czas na A4 b6 z 2004r. :)

Narazie kilka słabszych fotek:

1097b7434679113amed.jpg

e94fa92ab3f8b637med.jpg

9eefe3c710360f31med.jpg

b0424a3dcc3d8886med.jpg

41146ccd36691e83med.jpg

716ee548184044damed.jpg

Furka przytachana z niemcowni, serwisowana z przebiegiem 178tyś.

Z wypasu auto ma:-motor 1.8T (BFB - 163ps.)

-skrzynia manual 6-biegowa

-napęd Quattro

-dokładki w kolorze

-zawieszenie 1BE

-przednie heble 312mm.

-spryski w zderzaku

-grzane lustra

-grzane i pompowane kubły

-4x airbag + kurtyny

-tempomat

-klima dwustrefowa

-pakiet oświetkenia

-hmm... resztę chyba widać :wink4:

W aucie został wymieniony rozrząd, olej, DV, przepływka, cewki (BERU)+ świece (NGK PFR6Q), w trakcie: płukanka+ nowa pompa oleju + nowy olej (Mobil I 5w50)

Plany :mysli: - na wiosnę może wirus.

Opublikowano

kolor, motor + Q.. :oklaski:

Opublikowano

no nareszcie pokazales :) duzy plus za silnik i Quattro tylko pozazdroscic :good:

ładna :kox: silnik i Quattro :good:

dawaj większe kolo i kolorowy fis :decayed:

Opublikowano

śliczne autko, jak wiadomo duuuuży plus za Q i silnik... :good:

ładny tam wysyp macie w Rze :D

na śląsku wyprzedają B7, a w Rzeszowie wsysają B6-teczki... Grzesiuwrc czy to nie aby Twoja zasługa????? :naughty: :gwizdanie:

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

dawaj większe kolo i kolorowy fis :decayed:

Kolorowy Fis jak i większe kolo jest mi do niczego nie potrzebne :decayed: Auto bez tego jedzie bardzo dobrze :tongue4: Nie należe do osób które mocno podgłaśniają radio, szyba w dół, zimny łokieć i robią wszystko aby wszyscy patrzyli jaka jest gleba i jakie ogromne fele :polew: - co niektórzy więdzą o czy mówie :cool1:

Kiedyś może zajmę się wytartymi guzikami (radio i panel klimy) ale najpierw muszę uporządkować na tip-top wszystko pod maską :naughty:

Opublikowano

no calkiem niezle wyposazona - grzanie d*py,sportowa kiera -ale do jednego Rzeszowskiego b6 to daleko :decayed:

szkoda ze kombi :tongue4: jakas lepsza fela by sie przydala

Opublikowano
  • Autor

no calkiem niezle wyposazona - grzanie d*py,sportowa kiera -ale do jednego Rzeszowskiego b6 to daleko :decayed:

szkoda ze kombi :tongue4: jakas lepsza fela by sie przydala

pfffffff.... ciekawe do którego :polew::mysli:

Opublikowano

Plany , :)? ja pomagam w planach :)

Opublikowano
  • Autor

Plany , :)? ja pomagam w planach :)

Co masz na myśli??? :naughty:

Ostatnio pod maską mała osłona nad filtrem przeciwpyłkowym ustąpiła miejsca osłonie na cały tunel podszybia + klapka na akumulator :)

Opublikowano

Bardzo fajna baza do modów :good:

Opublikowano

fajne auto

motór i napęd :good:

Opublikowano

a w baner kliknij sobie

Opublikowano
  • Autor

a w baner kliknij sobie

A manetki pod FIS do mojej strzały nie masz??? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.