Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

czy próbował ktoś zakładać listwy drzwiowe od seata exeo? Patrząc po zdjęciach to te same listwy co audi s4 a pewnie będą sporo tańsze. Ma ktoś możliwość sprawdzenia numerów w etce albo cen w aso?

Opublikowano

Pewnie będą pasować przecież drzwi te same

Opublikowano

Nie jak S4 a tylko s line :)

14xch9x.jpg

Opublikowano

tył mi się z reno kojarzy :polew: :polew: :polew:

aleś wymyślił z tymi listwami :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

No faktycznie bardziej s line wyglądają. Ciężko od ski dorwać listwy, nie ma ktoś na sprzedaż może? Repliki są do kupienia z laminatu ale no wlaśnie :wink4: laminat

Opublikowano

No faktycznie bardziej s line wyglądają. Ciężko od ski dorwać listwy, nie ma ktoś na sprzedaż może? Repliki są do kupienia z laminatu ale no wlaśnie :wink4: laminat

sam mam s-line czarne metalik i chcialem zmienic na te z allegro za 380zl, ale:

sprzedawca z warszawy

-dzwonie ze chce kupic

- nie ma problemu

-ale mowie ze odbior osobisty i wpierw obejrze

- yyyy teraz mnie nie ma w wawie, prosze dzwonic za tydzien

- ponownie tez nie udalo mi sie umowic

ktos dawal linka w ciekawych aukcja do listew ORI S4 za 900zl

Opublikowano

ktos dawal linka w ciekawych aukcja do listew ORI S4 za 900zl

raczej ciezko bedzie wyrwac po tej cenie nawet za uzywke :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No ja też do tego gościa z allegro dzwoniłem co ma laminaty, wystawiał je po 360, później po 380, jak dzwoniłem już chciał 400 a jakość wiadomo jaka;/ to już lepiej poszukać i może za 1000 gdzieś się ori trafią

Opublikowano

laminaty to badziew :sick3: poczytaj na audizine.com, www.audi-sport.net itp.

jak juz tansza opcja to z ABSu - plastik ( ale jak narazie nigdzie takich nie ma oprucz ori :decayed: )

ktos trzepnie niezla kase jak wyprodukuje z plastiku !!! :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Z laminatu jakbym mial ori na wzór to bym mógł sobie sam forme zrobić i odlać w sumie, żaden problem. Z absu faktycznie nie ma nigdzie zamienników a szkoda bo cena za ori jest troche przesadzona, za 1300 zl to wole sobie rns e kupić

Opublikowano

ktos dawal linka w ciekawych aukcja do listew ORI S4 za 900zl

raczej ciezko bedzie wyrwac po tej cenie nawet za uzywke :decayed:

To miałem farta za 700zł :) te znajomości na forum :kox:

sorry za OT :hi:

Opublikowano

kolega kupil na szrocie za 35 funtow :kox:

Gosc chyba nie wiedzial co sprzedaje :> i ladnie sie jebnol :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:56_________________________________________________Ja za swoje uzywki dalem 300 euro na ebay.de :confused4:

na szczescie byly juz wymalowane :cool1: wiec jakies 120 funtow zaoszczedzilem :>

Opublikowano

To nie temat o S4 :)

Opublikowano
  • Autor

No ja akurat sam sobie będę malował ale ogólnie drogo te listwy wychodzą, będę polował na jakąś okazję bo laminat odpuszczam

Opublikowano

będę polował na jakąś okazję bo laminat odpuszczam

:good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.