Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Problem z odpalaniem


lukashgl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ponoc jakas sruba kolo rozrządu... Nie wiem cos mi tam mowil ze kolo rożadu a pompy oleju... Musze to jutro kupic... Ile takie cos kosztuje i co to dokladnie jest :P kojazycie ?[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 17:54_________________________________________________Napwowie znowu JA ! Ponoc dekiel z pompy oleju jest skrzywiony i przez to mi sie rozrdzad rozdupił...;| nie wiem czy to jest mozliwe... kupilem nowa pompe oleju zeby mi kjoles nie powieedzial ze cos nie tak...

walek rozrzadu mi zjechal mi jakas srube w silniki ponoc przez to ze bylo krzywe czy to jest mozliwe ???????? POMOCY!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cię mechanik w huuja robi :)[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 18:25_________________________________________________pompa oleju jest na łańcuchu który nie ma bezpośredniego kontaktu z rozrządem :)[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 18:26_________________________________________________wałek krzywo? Śruba w silniku? Tu się kupa d*py nie trzyma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cię mechanik w huuja robi :)[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 18:25_________________________________________________pompa oleju jest na łańcuchu który nie ma bezpośredniego kontaktu z rozrządem :)[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 18:26_________________________________________________wałek krzywo? Śruba w silniku? Tu się kupa d*py nie trzyma :decayed:

Odebralem dzis nauto od innego mechanika.

Ponoc ma dzialac :P ile zaplacilem nie powiem :P koles mi zle rozrzad zrobil... jutro ide do niego z faktura jak nie zaplaci to bede biegal po sadach :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...