Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukashgl

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Przepływomierz ! Podaje wiecej niz potrzeba i sie zapycha ... TEz tak mialem ;] i pewnie dzieje sie wam jak jest cieply ? norginal z bosh 250 zł albo zamiennik kraft 190 innych nie polecam bo reszta to chinole
  2. Odebralem dzis nauto od innego mechanika. Ponoc ma dzialac ile zaplacilem nie powiem koles mi zle rozrzad zrobil... jutro ide do niego z faktura jak nie zaplaci to bede biegal po sadach pozdro
  3. Panowie ponoc jakas sruba kolo rozrządu... Nie wiem cos mi tam mowil ze kolo rożadu a pompy oleju... Musze to jutro kupic... Ile takie cos kosztuje i co to dokladnie jest kojazycie ?[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 17:54_________________________________________________Napwowie znowu JA ! Ponoc dekiel z pompy oleju jest skrzywiony i przez to mi sie rozrdzad rozdupił...;| nie wiem czy to jest mozliwe... kupilem nowa pompe oleju zeby mi kjoles nie powieedzial ze cos nie tak... walek rozrzadu mi zjechal mi jakas srube w silniki ponoc przez to ze bylo krzywe czy to jest mozliwe ???????? POMOCY!!??
  4. Moj sasiad do Peguota leje Bio i wiem kiedy wraca do domu bo czuje sie jak w mc donalds wszedzie smierdzi olejem do frytek
  5. NIe wiem nie widze jestem za głupi ide spac rano odwioze auto ;p jak znam zycie znow mnie ktos naciagnie na cos ale dam znac co i jak bylo z nim nie tak.
  6. a ka to zrobic to ide do garazu sprawdzac?
  7. Pmpa raczej nie bo koles od ktorego kupilem auto zawsze serwisowal je w ASO i pompa byla wymieniana niecaly rok temu...
  8. sa ale minimalnie. Zawsze były od kad kupiłem i palil. nie mam imobilajzera
  9. Paliwo jest i napewno Ok bo tankuje zawsze na schellu. A co to jest immo?
  10. A nie napisalem.... Byłem i nic nie wykazalo... Tylko ze malo oleju to dolalem
  11. Witam wszystkich Problem jak cholera.... 2 miesiace temu + 3000 km temu robilem rozrzad. MEchanik powiedzial ze to tyle i ze spoko moge jezdzic. Wczoraj przyjechalem do domu z trasy (okolo 150km). Dzis rano nie moglem odpalic auta padl mi akumumator... Ale spoko "mowie sobie naladuje i bedzie git". No i nie bylo auto nie chcialo zapalic... Krecac stacyjką lecial dym z rury ale auto nie zapalilo... No to mowie sobie "swiece" nie licze ze za 6 swiec dalem prawie 600zł. No i luz auto wystartowalo bez problemu. Osobicie pale papierosy ale nie w aucie! Wiec zapalilem sobie petka i samochod zeby soe nagrzal i stoje z boku... po okolo 5 min auto samo sie wylaczylo i nie dziala... teraz jak krece to nawet dym z ruzy nie leci... nie wiem co jest grane... jak krece to widze jak paliwo przechodzi przez rurke wiec to tez chyba nic od pompy... jestem zielony i nie wiem co mam zrobic... jutro mam je odcholowac do mechanika ale boje sie zeby znowu mnie nie zaladowal w balona... bo mi moze pokazac czesc z malucha a ja nie rozruznie czy to faktycznie maluch audi czy porsze... pomocy mial ktos kiedys taka kacje ? co to moze byc ? oleje i wszystkie inne zeczy typu filtry wymienione..??
  12. Witam wszystkich Od 2 mniesiecy jestem szczesliwym posiadaczem A4 2009 przed liftem Avant 2,5 TDI Zamienilem z Laguny 2003 Rok i jestem najszczesliwszysm czlowiekiem pod słoncem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.