Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana węża wspomagania


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! z góry przepraszam bo wiem że ten temat raczej nie powinien sie tu znaleźć ale nie wiem gdzie go umieścić jeśli zajdzie taka potrzeba proszę przenieść go w odpowiednie miejsce...

Mam pewien problem a mianowicie wyciek z węża od pompy wspomaganie który prowadzi do przekładni... i nie wiem jak go wykręcić... od pompy wspomagania jest to dość proste ale przed przekładnią gumowy wąż staje sie metalową rurką i moje pytanie brzmi czy ten waż można i czy sie jakoś rozkręca od tej rurki?? czy odkręca sie to gdzieś dalej tzn od przekładni kierowniczej?? proszę pomocy bo wyciek jest dość konkretny a ja nie wiem jak sie za to zabrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie patrzyłem na ręce mechanikowi, odkręca się w miarę prosty sposób, zdejmujesz koło od strony kierowcy, później tak plastikową osłonkę i tam na spirali pod spodem masz do wykręcenia 1 śrubę ;). oryginalny waz kosztuje 618 zł, ja oddałem swój do "regeneracji" - dziś mam odebrać koszt ok. 100 zł pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ta jedna śruba jest przy przekładni??

bo mi właśnie chodzi o to jak go odkrecic nie od pompy wspomagania tylko tam przy przekładni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...