Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] moja a4, 2.0 TFSI 200KM:)


slawek5170

Rekomendowane odpowiedzi

w STI z 16 -17

no i w sumie tylko dlatego nie wziąłem tego Twojego sti od Jacka :wink4:

chociaż czasem troche żałuje :tongue4:

slawek5170, to nawet nie ciężka noga, a warunki do jazdy a raczej ich brak :disgust:

w trasie nie jechałem jeszcze ~100, ale przy 150-160 spalanie kształtuje sie w okolicach 9-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITT33 , zapraszam na ecostanding do Krakowa, przejedziesz za mna w godzinach szczytu przez miasto, wtedy chętnie zobacze wynik mniejszy niż 12 :wink4:

nie muszę jechać do krakowa, rzeszów ma swoje korki a spalanie mogą zobaczyć wszyscy na spocie więc żadna tajemnica, apropo...brat ma taką samą a4 jak ja i jemu spala teraz niecałe 10 ;-) a jeździ więcej po mieście, nawet jakbym cały dzień stał w korku to nie spali więcej niż 12, nikt nie powiedział że taki sam silnik musi palić tyle samo, ja ze swojego jestem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to zadowolony użytkownik, w takim razie życzę (nie ironicznie) jeszcze niższego spalania, a wkurwion.m na TDI radzę czym prędzej przesiadać się na TFSI, bo spalanie prawie identyko, a frajda z jazdy nieporównywalna, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy w koło kupują diesle. Jak mi się pytali jaki silnik i mówiłem, że benzyna to wszyscy, ze ale Ci spali, po co kupowałeś benzynę, teraz już wszyscy mają diesle. Wszyscy, ale nie ja. zawsze wszyscy z mojej rodziny mieli benzyny (moi bracia), jakoś trudno było by mi zacząć jeździć dieslem. a ten silniczek, mega rewelka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...