Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubezpieczenie UNIQA ?? dobre czy złe ?


Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar ubezpieczyć swoje auto w UNIQA - tzn tak mi proponuje moja znajoma bo wychodzi najkorzystniej..

i tu pytanie do osób co miały jakieś doświadczenie z tą firmą..

czytałem troche na forach i bardzo kiepsko się wypowiadają..kiepsko też wyceniają..czy rzeczywiście tak jest i lepiej trochę dopłacić i brać PZU ?

czekam na szybkie info mam czas do rana :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem AC w UNIQA, z kwotą odszkodowania nie było problemu, w końcu miałem pakiet na nowe oryginalne części prosto z ASO :wink4:.

Gorzej było z wypłatą, w moim przypadku przekroczyli 30 dni. Podejrzewam, że gdyby nie telefon i cytowanie ustawy to sprawa ciągnęła by się dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra firma, moim zdaniem lepsza niż PZU (to już tak się utarało w ludzkim myśleniu, że najlepsze jest pzu bo kiedyś to była jedyną firma ubezpieczeniową).

Tak czy siak ja sam osobiście mam pakiet w Uniqa i nie mogę narzekać. Najważniejsze - nie zaniżona suma ubezpieczenia auta (ma się równać jego wartości) , zniesienie udziału własnego w szkodach i zniesienie potrącenia amortyzacji części do wymiany i najlepiej wybrać wariant serwisowy - wtedy wstawiasz do warsztatu i reszta cię nie obchodzi, że tak powiem.

Co do wypłat to zawsze tak jest, że firma ma tylko naprawić szkodę a nie dorabiać człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...