Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR 1,8]Witam oto moje cudo


Picoolo

Rekomendowane odpowiedzi

:audi: a4 kupiona w Angli kierownica z drugiej strona jak widać na obrazkach :a4fan:http://woc.freehost.pl/audi/pages/26062007118.html zapraszam do oglądania :] co do modyfikacji to tylko audio w tylnych siedzeniach a dokładnie jeden głośniczek a co do zdjęć to już niebawem bo jeszcze nie do końca jest tak jak ma być . . Te zdjęcia są zrobione dzień po zakupie , jutro postaram sie wrzucić aktualne . Pozdrawiam wszystkich

Doszlo nowe audio w postaci radyjka : Sony MEX-BT2500 CD Player - i jak najbardziel polecam :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie

Ad 1 : chlapamacze mi sie podobaja :thumbup:

Ad 2 : co do malowania do moze moze tylko musze sie wpierw zabrac za naprawe prawego nadkola bo ma wgniecenie , myslalem nad zastosowaniem metody z netu na wyrownanie wgniecien :evil: tylko nie wiem czy pojdzie u mnie to http://www.joemonster.org/filmy/4171/Jak-usunac-niewielkie-wgniecenia-w-samochodzie

Ad 3 : jak znajde to moze moze , puki co tu gdzie mieszkam to nie ma audi na zlomach co by mozna bylo cos z nich powyciagac ;(

Ad 4 : Felgi - nie mam kaski hyhy

A co do kierownicy to mozna sie przyzwyczaic do tego hehe . [br]Dopisany: 05 Październik 2007, 23:46 _________________________________________________Oto pare nowych fotek , głośniczek z tyłu wymaga trochę dopieszczenia jeszcze :gwizdanie: jak znajde czas oczywiście :kox:

picture1op4.th.jpg

picture2nk8.th.jpg

picture4sd2.th.jpg

picture5qn4.th.jpg

a co do zmiany felg to prawdopodobnie zamienię sie z moim Tatą na te z jego :audi::dance::thumbup:

dsc06448vi0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do soczewek to coś mi się obiło o uszy ze nie chcą przejść tutaj przeglądu , ale muszę się dokładnie dowiedzieć a co do kółek w ojca :a4fan: to są troszkę podniszczone wiec wymagały by troszkę pracy :dance:

dlaczego miałyby być problemy skoro to chodzi o lampki z :a4fan: po lifcie? a co do twojego Autka to oczywiście fajna seria, kilka drobnych zmian o których koledzy juz pisali + koniecznie felgi i bedzie :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...