Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Mój S-Piachoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moj budzet na wszelkie mody zostal poki co przekroczony :decayed:

Moze po wakacjach cos jeszcze zrobie... ale zaczne od BT.

Opublikowano

Moze po wakacjach cos jeszcze zrobie... ale zaczne od BT.

Babcia Boberka doreza SDSa i będzie git :decayed:

Opublikowano

ta i dołoży jeszcze jeden BT :)

Opublikowano

Adaś gdzie robiłeś ścieme ??? ( ile kaski - jak by co to na PW ) ... a tak po za tym to mniodzio - suptelnie i ze smakiem ... Pzdr PIXI :good:

Opublikowano
  • Autor

żadna tajemnica

za 5 szyb zaplaciłem 500 pln

www.przyciemnianie.com.pl

powołuj sie na A4-klub powinni trochę urwać z ceny

Opublikowano

kurde przecie to Rafał :) robił

:)

dziwne :) ze na innej ulicy a nie w galerii tonów :) hmm

nie wiem zadzwonie do niego i sie dowiem :)

Opublikowano
  • Autor

kurde przecie to Rafał :) robił

:)

dziwne :) ze na innej ulicy a nie w galerii tonów :) hmm

nie wiem zadzwonie do niego i sie dowiem :)

no właśnie z nim gadałem o Tobie nawet :decayed: już tam nie działają

Opublikowano

no własnie juz wiem ;)

ale teraz fajnie zaprowadze mu auto :)

wezme jego samochod pojade do pracy i popracy odbiore auto ;)

tylko teraz musze znaleśc czas na taki myk ;)

Opublikowano
  • Autor

no własnie juz wiem ;)

ale teraz fajnie zaprowadze mu auto :)

wezme jego samochod pojade do pracy i popracy odbiore auto ;)

tylko teraz musze znaleśc czas na taki myk ;)

nie rób żadnych myków tylko jedz po robocie - 2 godzinki i po zawodach. Wiecej czasu stracisz na dojazdy, zamiany etc.. pozatym chłopaki skutery teraz mają :decayed:

Opublikowano

Po co robic przod... i miec problemy. Wedlug mnie jest git :good:

nie zgadzam się :no: ładnie wyglądają równomiernie wszystkie :) ale jak zawsze wszystko kwestia gustu :naughty:

Jeszcze tylko dokładki w kolor :naughty:

Opublikowano

no własnie juz wiem ;)

ale teraz fajnie zaprowadze mu auto :)

wezme jego samochod pojade do pracy i popracy odbiore auto ;)

tylko teraz musze znaleśc czas na taki myk ;)

nie rób żadnych myków tylko jedz po robocie - 2 godzinki i po zawodach. Wiecej czasu stracisz na dojazdy, zamiany etc.. pozatym chłopaki skutery teraz mają :decayed:

o to jeszcze lepiej :)

na skuciu posmigam :)

Opublikowano

Jeszcze tylko dokładki w kolor :naughty:

Mowilem mu o tym 528 razy :polew:

Opublikowano

Jeszcze tylko dokładki w kolor :naughty:

Mowilem mu o tym 528 razy :polew:

oporny :naughty:
Opublikowano

no dokładki mus w kolor :)

Opublikowano
  • Autor

Po co robic przod... i miec problemy. Wedlug mnie jest git :good:

nie zgadzam się :no: ładnie wyglądają równomiernie wszystkie :) ale jak zawsze wszystko kwestia gustu :naughty:

Jeszcze tylko dokładki w kolor :naughty:

Wąski nie robiłem szyb dla lansu tylko taką miałem potrzebę ( jeżdze często z dzieckiem / nagrzewanie, oślepianie). Folie na wszystkich szybach już przerabiałem i wiem jak się z tym jeździ - co kontrola czy wyjazd na zachód masz ciepło w gaciach.

Straciłem za to dowód ( nieważne czy delikatnie ), do tego na przeglądach musisz się tłumaczyć i kombinowac etc..

5 szyb w kombii w zupelności wystarczy i IMO wygląda OK.

dokładek nie maluje - za stare padło na inwestycje

Opublikowano

Jak moj szpec sie sprawdzi to wyjdzie dosc tanio za malowanie zderzakow i progow :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jak moj szpec sie sprawdzi to wyjdzie dosc tanio za malowanie zderzakow i progow :cool1:

thnx M. :decayed: ale juz nawet przestałem go myć więc poczekam na B7/może 8 z tjuningiem

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

nio gratulacie , ladniunia :slina:

Opublikowano
  • Autor

nio gratulacie , ladniunia :slina:

kupujesz ? :naughty:

Opublikowano

jak dokłądki w kolor pomalujesz to może ktos sie skusi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.