Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Mój S-Piachoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Adaś w sumie jak sprzedasz Piacha ze wszystkim bajerami i kupisz następne B6 to będziesz się wk***iał, że znów nie masz bizenonów ect. :decayed:

tamtem miał wszystko : RNSE, podświetlenie, 1BE, Q, Web. , parktronic przód/tył, 4xszyba ... w pytencje [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 07:30_________________________________________________

a za ile stal ten AVF Q?

wyszedłby jakieś 50 kpln

Opublikowano

bo on ma pelen chrom + ciemne szyby, jak Adaś :tongue4:

Opublikowano

Co tu się dzieje ? :naughty:

Opublikowano

bo on ma pelen chrom + ciemne szyby, jak Adaś :tongue4:

no dobra daruje Ci tym razem :)

Łukasz jak to co mały standardowy burdelik :)

Opublikowano

No i Ty nie masz zderzaka z tylu porzadnego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_sline_avant_by_cosh-t95171.0.html

tak powinien wygladac Twoj parch :kox: nie sprzedawaj, rezaj!! :decayed:

taka taczka :decayed: plis :decayed:

a malował nic nie będe - to se newrati :polew: [br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 14:32_________________________________________________

bo on ma pelen chrom + ciemne szyby, jak Adaś :tongue4:

:good:[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 14:32_________________________________________________

No cyce - mam kupca - cche w piatek zabierać fure za 46,500 ...ale moje Q się sprzedalo. Jakieś inne propozycje ? bo musze dac mu znać czy ma przyjechać po Piacha :slina:

Opublikowano

No cyce - mam kupca - cche w piatek zabierać fure za 46,500 ...ale moje Q się sprzedalo. Jakieś inne propozycje ? bo musze dac mu znać czy ma przyjechać po Piacha :slina:

Skad Ty ich bierzesz? :) sprzedasz mi mojego parcha? :decayed:

IMO sprzedawaj, bo juz widze, ze to auto Cie mocno meczy... poprosisz Roberta albo sam poszukasz i znajdziesz nowa bryke, predzej czy pozniej.

Opublikowano

Sprzedawaj jak możesz - cena fajna, a tak jak napisał Mihaóek - znajdziesz coś bardzo szybko - mogę się z Wami przejechać po brykę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No cyce - mam kupca - cche w piatek zabierać fure za 46,500 ...ale moje Q się sprzedalo. Jakieś inne propozycje ? bo musze dac mu znać czy ma przyjechać po Piacha :slina:

Skad Ty ich bierzesz? :) sprzedasz mi mojego parcha? :decayed:

IMO sprzedawaj, bo juz widze, ze to auto Cie mocno meczy... poprosisz Roberta albo sam poszukasz i znajdziesz nowa bryke, predzej czy pozniej.

Michu - bo to 1,9 - zawsze się będzie sprzedawać dobrze :cool1:

a gość sam zadzwonił i był tak nagrzany że chciał już dzisiaj przyjechac :decayed: aż mnie zniechęcił bo nie zdąże DVD wyjąć :polew:

Opublikowano
No cyce - mam kupca - cche w piatek zabierać fure za 46,500 ...ale moje Q się sprzedalo. Jakieś inne propozycje ? bo musze dac mu znać czy ma przyjechać po Piacha

jezu kochany to ja swojego wystawiam za 55 :) za 52 oddam :)

i nic nie wyciagne sprzedam razem zkołami i BT i RNSem :) [br]Dopisany: 12 Listopad 2009, 12:13_________________________________________________sprzedawaj bez zastanowienia :) za te pieniądze

nigdy takiej kwoty juz nie wyciagniesz

sprzedawj nie zastanwiaj sie

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

albo powiedz ze za 52 tys jest duzo lepiej upasiony niedaleko ciebie w pomiechówku :)

Opublikowano
  • Autor

albo powiedz ze za 52 tys jest duzo lepiej upasiony niedaleko ciebie w pomiechówku :)

:polew: :polew:

masz za dużo nalatane :decayed:

Opublikowano

ja u siebie na liczniku mam 4600km :)

Opublikowano

ja u siebie na liczniku mam 4600km :)

Wcale się nie dziwię ... z garażu do domu nie masz daleko :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

oj Adaś Adaś sprzedawaj szybko, nie zamulaj i bierz quattro w końcu :kox:

Opublikowano

albo powiedz ze za 52 tys jest duzo lepiej upasiony niedaleko ciebie w pomiechówku :)

:polew: :polew:

masz za dużo nalatane :decayed:

mam 221 na liczniku :)

a jak pan będzie chciał to bedzie miał i 50 kkm :) no problemo

Opublikowano
  • Autor

albo powiedz ze za 52 tys jest duzo lepiej upasiony niedaleko ciebie w pomiechówku :)

:polew: :polew:

masz za dużo nalatane :decayed:

mam 221 na liczniku :)

a jak pan będzie chciał to bedzie miał i 50 kkm :) no problemo

qr** niewiem co się porobiło ale jak mi Q przeszło koło nosa to te wafle zaczynają dzwonić - wczoraj kolejne dwie osoby

Opublikowano

Adaś sprzedawaj puki masz kupców :)

ja swojego opchne na wiosne :)

i tez kupuje jakies B7 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.