Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Mój S-Piachoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak dokłądki w kolor pomalujesz to może ktos sie skusi :)

ni wuja :polew:

Opublikowano

pomalowałbys i dalibyśmy ci spokój :)

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew:
Opublikowano

Adaś, kiedy malujesz w koncu te dokladki? Chcesz namiar na mojego lakiernika? Mowilem mu juz, ze w koncu kiedys sie w tej sprawie zglosisz :good:

Opublikowano
  • Autor

Adaś, kiedy malujesz w koncu te dokladki? Chcesz namiar na mojego lakiernika? Mowilem mu juz, ze w koncu kiedys sie w tej sprawie zglosisz :good:

zaraz po tym jak sprzedam Piacha :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Adaś, kiedy malujesz w koncu te dokladki? Chcesz namiar na mojego lakiernika? Mowilem mu juz, ze w koncu kiedys sie w tej sprawie zglosisz :good:

zaraz po tym jak sprzedam Piacha :decayed:

o Adaś co kupujesz wkońcy 3.0 TDI

Opublikowano

Ja slyszalem o Passacie :P

Opublikowano

uff bo mysląlem ze jednak będzie ta octavia :)

Opublikowano
  • Autor

o Adaś co kupujesz wkońcy 3.0 TDI

AVF, Quattro :naughty:, czarny, na S-Line, webasto, 105 kkm ..... tyle, że niewiem jeszcze czy cash uda mi się zdobyć [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 14:12_________________________________________________

Ja slyszalem o Passacie :P

miał być

Opublikowano

Ja to nie wiem Adaś..założyłeś ostatnio kierownicę wchojfunkcyjną i teraz oddajesz tak Piacha bezlitośnie :decayed:

Mówił, że bagażnik mały..a zamienia stryjek siekierke na kose :naughty::wink4:

Opublikowano

Nooo... sluszna opcja, Q :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nooo... sluszna opcja, Q :kox: :kox: :kox:

Q jest dla tych co nie radzą sobie z siłą przednionapędowców :decayed::tongue4:

Opublikowano

Mialem FWD... :ssij:

Opublikowano

Mialem FWD... :ssij:

Nie radziłeś sobie z okiełznaniem fury z dzikim napędem FWD dlatego kupiłeś kłatro :decayed::ssij: X4 :naughty:

Opublikowano

o Adaś co kupujesz wkońcy 3.0 TDI

AVF, Quattro :naughty:, czarny, na S-Line, webasto, 105 kkm ..... tyle, że niewiem jeszcze czy cash uda mi się zdobyć [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 14:12_________________________________________________

Ja slyszalem o Passacie :P

miał być

ale B7 czy B6 :)

poka fote :)

Opublikowano

to w B7 był AVF :mysli:

Opublikowano

to w B7 był AVF :mysli:

też fakt :)

Opublikowano

Jakie B7... z opisu wynika, ze B6 AVF Q.

Opublikowano

Jakie B7... z opisu wynika, ze B6 AVF Q.

no nie doczytałem :) juz sie nie bulwersujcie

adaś ale zanim sprzedaż to pomaluj dokładki :)

Opublikowano
  • Autor

Ja to nie wiem Adaś..założyłeś ostatnio kierownicę wchojfunkcyjną i teraz oddajesz tak Piacha bezlitośnie :decayed:

Mówił, że bagażnik mały..a zamienia stryjek siekierke na kose :naughty::wink4:

nie ma kasy na zajebistego Passata to kupuje Qwienko na zime :decayed:

Ragg - masz rację ...durny pomysł z ta fajera :notworthy:

Piter - B6 of kors

Kupuje tylko dlatego że Q, Webasto i mały przebieg

[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 14:57_________________________________________________

adaś ale zanim sprzedaż to pomaluj dokładki :)

:polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.