Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciepło z klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

od dwóch dni z klimy leci mi ciepłe powietrze. Nabijałem klime około 6 tygodni temu.

Pytanie jest takie czy mógł tak szybko skończyc sie czynnik chłodzący?

Pozdrawiam

Opublikowano

raczej niemożliwe żeby czynnik uleciał, chyba że sie jakaś nieszczelność zrobiła i zeszło wszystko, sprawdz na klimatroniku czy są jakieś błędy, kod 1, zobacz czy sprężarka chodzi.

pozdro.

Opublikowano
  • Autor

Jakieś 3 tygodnie temu na Vagu wyswietliło:

01271 041

Silnik ustawiający klapę temperatury - V68

Zablokowanie lub brak napiecia

Usterka występująca sporadycznie

01274 041

Silnik nast. klapy wzrostu ciśn. - V71

zablokowanie lub brak napięcia

Usterka występująca sporadycznie

Co dokładnie to oznacza? czy moge sam to jakoś naprawić czy tylko serwis?

Dodam, że do wczoraj wszystko działało, pewnie teraz się wykrzaczyło :sad:

Pozdrawiam

Opublikowano

A samo skorygowanie błędów na VAG-u nie pomogło? co do czynnika to musiałaby być duża nieszczelność aby wszystko w tym czasie zleciało ale warto i to sprawdzić.

Opublikowano
  • Autor

A więc na wyswietlaczu błędy 8.5 oraz 15.7.

08.5 Klapa regulacji temperatury, ciągła blokada, *08.5 (zobacz poniżej)

08.6 Potencjometr silnika klapy regulacji temperatury, uszkodzenie

15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana

Czy skasowanie na vagu pomoże czy też to coś hardware-owego :?:

Opublikowano

temat przerabiany już dawno

używaj opcji Szukaj :evil:

wymontować silniczek od regulacji klapy, przeczyszcić i po sprawie :cool:

miałem to samo kiedyś ale jeszcze C4

tu masz link do fotek http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=8719#8719

Opublikowano
  • Autor
wymontować silniczek od regulacji klapy, przeczyszcić i po sprawie :cool:

miałem to samo kiedyś ale jeszcze C4

No to pytanie od laika.

W którym miejscu jest ten silniczek?

[ Dodano: 2006-08-13, 13:58 ]

Ok. poczytałem i wole sam tego nie robić, znacie jakis dobry warsztat w Warszawie, w którym moga sie tym zająć i maja Vaga żeby błędy skasować :?:

A co do opcji szukania, to nie znalażłem bo nie wiedziałem że to mogą byc klapki.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-08-14, 13:29 ]

Zdjałem schowek i teraz mam problem z wymontowaniem silnika, po wykręceniu 3 srub oraz odłączeniu kabli nie wiem co dale co jeszcze musze poluzować?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.