Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedz ile zdjęcie ochrony ??

bo ja już chyba nie wytrzymam :) i zaczne intensywnie szukac takich zegarów :D

Edytowane przez boberek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie ochrony to zależy od ASO od 250-400zł, tylko musisz mieć pewniaka żeby się na czerwono nie zaświecił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie to nawet za 100 zrobia po za aso bez problemu, ale jest ale, jak pojedziesz ty lub nastepny wlasciciel do aso i podlacza go online, ochrona zostanie nalozona ponownie czy legalny czy nie legalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz i tu się mylisz , jeśli do nowego elementu zostanie przypisany twój vin to nie ma takiej opcji . ja miałem zdjętą jedną ochrone poza aso , po samym zdjęciu tak jak mówisz w nowym elemencie został win ze starego auta, dopiero później został przypisany mój vin . i teraz nawet po podlączeniu online będzie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz jestes w bledzie to ze sobie vin nadpiszesz nic nie daje w sterowniku sa ukryte dodatkowe informacje ktore wychodza po wpieciu sterownik online :) juz nie jeden sie przekonał o tym, informacja o przypisaniu nowego sterownika jest przetrzymywana w bazie danych wystarczy ze masz inny sterownik niz fabryka dała i juz jest po ptakach. na dzień dzisiejszy , nie ma opcji jeszcze zrobic to w 100% zgodnie z aso. po za tym zasada dzialania jest inna niz myslisz to trzeba flashowac gatewaya gdyz on sprawdza zgodnsc dopisanych sterownikow


sorki za ot BOBEREK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...