Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] 8K 2.0 tdi po modyfikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

modyfikacja wykonana w goHpoe w pleszewie ---goraco polecam !!!

[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:01_________________________________________________http://img574.imageshack.us/img574/992/a4nowezestn.jpg[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:02_________________________________________________

http://img838.imageshack.us/img838/9098/a4nowezest.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gruby koks z dołu.. :kwasny: ale widac wydajny uklad wtryskowy - przy 2000rpm juz ponad 110ps

Opublikowano

czy ja wiem czy taki gruby.. przy 1800 jeszcze spokojnie, może troszkę łagodniejsze przejście by się przydało na 2200 Auto pewnie w super kondycji więc wiesz :evil: skrzynia 6stka?

Opublikowano

czy ja wiem czy taki gruby.. przy 1800 jeszcze spokojnie, może troszkę łagodniejsze przejście by się przydało na 2200 Auto pewnie w super kondycji więc wiesz :evil: skrzynia 6stka?

380 N/m @ 1800rpm Ty nazywasz spokojnie :decayed:?

Po 2600 juz spada, gdzie mogloby sie jescze utrzymywac jak nie minimalnie rosnąć. No ale moze klient tak sobie zażyczył.

Skrzynia bankowo 6 - to 2 litry.

Opublikowano

Jakas nie za specjalna ta modyfikacja.

Po 2600 juz spada, gdzie mogloby sie jescze utrzymywac jak nie minimalnie rosnąć.

Dowalone z dolu,wiec na gore nie starczylo.

Opublikowano

czy ja wiem czy taki gruby.. przy 1800 jeszcze spokojnie, może troszkę łagodniejsze przejście by się przydało na 2200 Auto pewnie w super kondycji więc wiesz :evil: skrzynia 6stka?

380 N/m @ 1800rpm Ty nazywasz spokojnie :decayed:?

Po 2600 juz spada, gdzie mogloby sie jescze utrzymywac jak nie minimalnie rosnąć. No ale moze klient tak sobie zażyczył.

Skrzynia bankowo 6 - to 2 litry.

No to zobacz ile ma seria :)

Jakas nie za specjalna ta modyfikacja.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=post;msg=1979519;topic=168103.0;sesc=fe87af97e701c5302f58df1e46e48b10

Po 2600 juz spada, gdzie mogloby sie jescze utrzymywac jak nie minimalnie rosnąć.

Dowalone z dolu,wiec na gore nie starczylo.

hmm ciekawe

były pewnie 2 możliwości : albo płaskie 385Nm albo od 405Nm do 385Nm.. Młode autko jest co niszczyć :polew:

Opublikowano

Seria ile ma tyle ma. Chodzi o to ze ja wolałbym miec inaczej poprowadzony moment...

Lecz jak kto chce tak ma :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.