Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wakacyjny lifting mojej A4


MAJKI

Rekomendowane odpowiedzi

ładna zmiana,pochwal sie kiedys swoją furką na Spocie krakowsko-katowickim :wink: zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW...wyglada slicznie :mrgreen:

Moglbys napisac czy musiales cos rezac zeby spasowaly takie lampy czy nie... i ile kosztuja takie cudenka i gdzie mozna je dostac (czy kupowane byly u nas w kraju czy zamawiane gdzies na "zachodzie")?

Ja dzis kupowalem zamienniczek przedniego kierunkowskazu.... dzieki naszym pieknym SUPER GLADKIM :evil: drogom wylecial mi podczas jazdy (gdzies :evil: ) i przyjechalem do domq z wiszacym kabelkiem i zaroweczka :( fakt ze byly pekniete zatrzaski no ale drogi dokonczyly dziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy kupowałem w Polsce. Przednie kompletne z kierunkami w Brzesku firma "deal tuning" gość sie wystawia na allegro, koszt 985zł lampy firmy FK jakość bez porównania do lamp po 700zł firmy sonar. Lampy pasują bez żadnych problemów, silniczki tez pasuja tylko wykręcić i wkręcić. Lampy tylne kupowane przez allegro firma z kielc przesyłka 24h koszt 520zł pasują tez bez zastrzeżeń, kompletne z żarówkami tylko podłączyć wtyczki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chcialem je na początku kupić bo były zespolone ale jak zobaczyłem jakość ich wykonania to stwierdziłem że szkoda jest wydać 700zł na takie lampy i zdecydowałem sie na te z osobnym kierunkiem FK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam te sonary i jestem zadowolony. świecą rewelacyjnie ,robiliśmy testy na Spocie :) a i jakość wykonania nie jest zła. nic mi sie nie łuszczy nie odpada itp. silniczki też pasują ze starych lamp, uchwyty także :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam te sonary i jestem zadowolony. świecą rewelacyjnie ,robiliśmy testy na Spocie a i jakość wykonania nie jest zła. nic mi sie nie łuszczy nie odpada itp. silniczki też pasują ze starych lamp, uchwyty także pozdrawiam

zgadzam się z Keżorem, testy były na spocie, i dużych różnic nie ma :cool: jednym podobały się reflektory firmy Sonar drugim FK :wink:

9328f544aa605a39m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem że źle świecą ale te które oglądałem były kiepsko wykończone, moze taki akurat egzemplarz i dlatego sie na nie nie zdecydowałem. Sorry ale lampy za 700zł zeby były wykanczane jakimś klejem z pistoletu, jeszcze zwisaly resztki tego kleju po zaschnięciu i te kostki z związki też mie nie przekonały. Mówie moze akurat na taki jednostkowy feler trafilem. Jak piszesz ze jestes zadowolony i świecą dobrze to OK. zobacze kiedys na spocie twoje lampki to porównam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najlepszą zmianą jaką dokonałeś to tylne lampy ( ten wzór akurat najładniej wg mnie wygląda ) - ja to możliwe że Ty z Gliwic ja z Knurowa i jeszcze się nie widzieliśmy. :grin: Zrób coś żeby to zmienić, kilka okazji już miałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie, przedewszystkim tylne lampy:) w moim guscie a i przód wyglada calkiem nie zle, kolego napisz mi czy sam wkladałes ramki w zegary?? i czy na real wyglada tez ładnie?? i czy kupywałes ?? jak tak to dzie za ile i czy bylo duzo problemow z zamontowaniem:) a i czy były najpierw polerowane ??:) dz za odp:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Miron78 ja swoją jeżdze tylko do pracy i spowrotem a tak cały czas jeżdzę firmowym autkiem i moze dlatego sie jeszcze nie widzieliśmy ale czas to zmienić, moze na nastepny spocik jakis zawitam.

Gajzer co do ramek w zegarach to robiłem to sam, ramki kupiłem na giełdzie samochodowej w Gliwicach, pasowały idealnie, nie polerowałem ich takie były.

Troche cierpliwości tylko trzeba miec zeby je osadzić w otworach i bedzie miodzio.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...