Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wahacz dolny prosty


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie chcialem wyjac wahacz prosty, swozen nie chcial wyjsc za zadne skarby az ruszył ale z tulejka która jest w zwrotnicy...w b5 takiej nie było i czy ewentualnie mozna ja dokupic?? bo troche watpie ze przezyje jak sie jeszcze raz za to wezme :> Dziwna to sprawa z ta tulejka...czy jest jakas mozliwosc założenia takiego wachacza od b5 bo od b6 bo ponad stówe jest drozszy..Dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio wypiął się wahacz "banan" w czasie jazdy. Jak się okazało wyszedł trzpień ze zwrotnicy razem z tuleją /szczęście, że wolno jechałem :notworthy:/. Naprawa polegała na wymianie wahacza /choć nie był uszkodzony/ i osadzeniu starej tulei w zwrotnicy. Tuleja została wciśnięta do zwrotnicy na klej molekularny /np. chester mollecular, loctite/. Trzpień wahacza przykręcony z grubszą i szerszą stalową podkładką od góry. Na przyszłość dobra rada dla wszystkich: przy okazji wymiany wahacza dawać szersze podkładki pod nakrętki, te firmowe są takiej samej średnicy jak tuleja i tylko na niej się opierają, a szersza zachodzi na zwrotnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wachaczu prostym była taka z wieksza podkładka wiec moze miales cos grzebane i partyzantke ktos zrobił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wahaczu prostym była taka z wieksza podkładka wiec moze miales cos grzebane i partyzantke ktos zrobił..

Nie, założona była ta z nowego kompletu. Założony był wahacz Ruville, ale może "made in China".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...