Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Vag-com pomiar momentu obrotowego grupa 020


koni30

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nigdzie masy auta nie wypisywałem. W grupie 020 pokazało mi 344Nm a moc wyliczyłem ze wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz B6, jak masz kombi to wazy fura 1535kg do tego dolicz swoja masę i masę paliwa w baku 1L=1km, jak jeszcze masz jakieś graty w aucie też dolicz kg, a najlepiej jedz na skup owoców, tam zważą ci auto :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz B6, jak masz kombi to wazy fura 1535kg do tego dolicz swoja masę i masę paliwa w baku 1L=1km, jak jeszcze masz jakieś graty w aucie też dolicz kg, a najlepiej jedz na skup owoców, tam zważą ci auto :>

ale nierozumiem po co mi to. W grupie 020 jest podany moment. Zrobiłem logi dynamiczne i wyszło że przy 2 tys jest 344Nm, a moc wyliczyłem ze wzoru który podał banshee. I po co mi masa auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, bo widzę że temat trwa...

Pytałem jednego z tunerów forumowych o ten kanał 020 i powtarzam tylko jego słowa;

Pomiar ten jest mało precyzyjny, a wartości są zawsze zawyżone. Napisałem wyżej, że błąd sięga ok 10KM - były to informacje wyczytane na necie...

Osobiście odszedłem już od logowania komukolwiek tej grupy :)

A jeśli chcecie sprawdzić power to lepiej skorzystać z hamowni.

P.S.Mi pewnego pięknego popołudnia z obliczeń wyszło że mam 191KM, a hamownia powiedziała co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że wynik jest mało precyzyjny bo nie mozliwe żebym w serii miał 155KM ale chodzi mi o granice błędu lub czy wogole jest sens logowac grupe 020. Jeśli ktoś zna swoje wyniki z hamowni i z grupy 020 to mogłby napisac to by sie może ten błąd oszacowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie mozliwe żebym w serii miał 155KM

znam B6 z większym bonusem, 161KM w serii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...