Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie zimowki ?? 15" czy 16"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie panowie. W zwiazku z tym ze zima sie zbliza planuje zakup zimowek , prawdopodobnie Goodyear Ultra Grip 6 lub 7 , bo te co mam sa z 98 roku heheehe.

Tylko teraz pytanie kupowac 16" 205/55 na felgi alu , czy 15" 195/55 na stalowki??

Opublikowano

205/55 i 16'' , gdzie 15, gdzie stalowki do A6 :>

Opublikowano
  • Autor

205/55 i 16'' , gdzie 15, gdzie stalowki do A6 :>

hehehe :P

No ale chodzi mi o trakcje na sniegu itp. Bo mam 16" ori alu i 15" stalowki na te i na te moge zalozy tylko z innymi rozmiarami. A chodzi mi o bardziej bezpieczna i komfortowa jazde. :)

Opublikowano

No ja jezdzilem zime tamtą na 16'' i naprawde oki , na taką krowe 195 są za waskie , na 205/55/16 jest w sam raz

Opublikowano
  • Autor

No ja jezdzilem zime tamtą na 16'' i naprawde oki , na taką krowe 195 są za waskie , na 205/55/16 jest w sam raz

tylko ze teraz mam takie letnie hehehe

Opublikowano

Wybaczcie mi smialosc :wink4: ze sie "podepne" do tematu - a z kolei do A4 z Waszego doswiadczenia na zime bardziej alu 16" 205/55 czy stal 15" 195/55 ?

Opublikowano

Wybaczcie mi smialosc :wink4: ze sie "podepne" do tematu - a z kolei do A4 z Waszego doswiadczenia na zime bardziej alu 16" 205/55 czy stal 15" 195/55 ?

A moze alu 15'' i wszystko bedzie git :th:
Opublikowano

Wybaczcie mi smialosc :wink4: ze sie "podepne" do tematu - a z kolei do A4 z Waszego doswiadczenia na zime bardziej alu 16" 205/55 czy stal 15" 195/55 ?

W zimie jeżdze na alu 16" i opony 205/ 55 i nie narzekam, sprawuje sie bardzo dobrze, poza tym nawet tu gdzie mieszkam jest w zimie 10 dni sniegu na drodze, a reszta czarne drogi jak juz drogowcy sie ogarną. [br]Dopisany: 09 Październik 2007, 13:55 _________________________________________________

Tylko teraz pytanie kupowac 16" 205/55 na felgi alu

Ja wybrałbym powyższą opcje MR Mad Max

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z teorii i wsumie praktyki wezsza i wyzsza opona jest zalecana na zime. Wiekszy nacisk na mniejsza powierzchnie = bardziej wbity w snieg bieznik opony = lepsza trakcja = bepieczenstwo.

Teraz sobie odpowiedz, czy lepsza bedzie szersza i nizsza 16 czy wezsza i wyzsza 15 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.