Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z elektryką


biahh11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno podłączałem świecącą gałkę zmiany biegów i po zamontowaniu zauważyłem że nie świecą mi kontrolki na środkowym pulpicie nie świecą się przyciski od klimy i całej reszty. Co mogło się porzepalić porucz bezpieczników bo sprawdzałem i są ok. Podczas podłączania gałki raz stykłem + z - co mogło się przepalić i gdzie mogę to znaleźć? proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że bezpieczniki sprawdzał mi kolega elektromechanik przyządem mówił mi że są ok ze przyczyny trzeba szukać gdzies głebiej i że to nie zrobi się w 10 minut to co może być tam jeszcze :confused4:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 10:40_________________________________________________możesz dac tu przyda się innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje przyda mi się to bardzo. A co do dalszego rozpoznania to co mogło pójść jeszcze nie tak i w czym może być problem jeśli nie z bezpiecznikiem? :confused4:

szczerze to nic mi do głowy nie przychodzi, trzeba by pobadać miernikiem gdzie jest prąd a gdzie nie, czy dochodzi do podświetlania, wymień ten bezpiecznik nawet jak bedzie się wydawał ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety gdybyś był w warszawie bym ci poszukał bo akurat nudna sobota, odepnij gałkę i zmień bezpiecznik i zobacz co bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no jakbym mieszkał to bym skorzystał :wink4: zmieniłem bezpiecznik i odłączyłem gałkę i nic :confused4: będę chyba musiał znaleźć czas na pojechanie do warsztatu ale mam go zbyt mało bo przy gotowywuje się na misje do afganistanu. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pomysłów mi brak, chyba że to podświetlanie jest na jakimś przekaźniku który się zawiesił/ zepsuł :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jedynie nad nogami kierowcy.

ale jak to jest dokładnie nie wim

takie info znalazłem

"a) przekaznik 8 stykowy w skrzynce przekaznikow pod konsola ( duzy i czarny - jest tylko 1 ) , znalazlem go na glownej centralce wg. schematu odpowiada za zasilanie tych systemow aktualnie nie mam na podmiane. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...