Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wymiana przedniej szyby na używaną. Czy może pęknąć?


mikolaj85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Dziś mechanik zrobił mi pająka na szybie, Auto z 2003 roku miało wszystkie szyby oryginalne Audi. Szybe oczywiscie trzeba wymienić tylko teraz problem co kupić ?

Czy oryginalną ze naczkiem OOOO używaną, znalazłem takie z 2003 i 2002, czy nówke jakiejś innej firmy. Nie chce zeby auto straciło na wartości przez ten zabieg i najbardziej by mi pasowało wstawić nową oryginalną OOOO.

Czy uzywana nie pęknie po jakimś czasie, słyszałem ze szyba jakos sie układa i moze nie byc dobra od innego a4 ? Prawda to czy mit ?

Czy fachowcy są w staie wymienic to tak zeby nie było żadnego śladu po wymianie ?

Jak wiecie gdzie kupić nówke ori w dobrej cenie lub uzywke ze sprawdzonego żródła to prosze o namiary.

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw w aso,wbija Ci w papiery i bedziesz spokojny nikt nie bedzie sapal ze w stodole wymieniane albo walone auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy mechanik nie bedzie robił problemów on chce zamówić nie oryginalną szybe za 300 zł z wstawieniem, a ja nie mam zamiaru za to płacić oddałem auto ze wszystkimi oryginalnymi i takie chce odebrać :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj mu się , jak to jego wina to niech płaci za oryginał.Zrób fotkę tej uszkodzonej,jak będziesz sprzedawał to pokażesz dlaczego była wymieniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bedzie trzeba zrobic :wink4: Nie bedzie mi tu wartości autka zaniżał jakimiś podróbami ;) Jutro zadzwonie tu http://www.glass-pol.pl/ Maja szyby oryginalne używki moze cos dla mmnie dobrego znajda :) Tylko boje sie że ona peknie jakis czas po wymianie i znowu bede musiał kupic i znowu jak uzywaka to moze nie wytrzymać długo a nowa Ori najtansza 1100 + wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz używkę to na pewno będzie miała jakieś ślady użytkowania.Może być porysowana lub mieć drobne odpryski. Nówkę ori niech wstawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...