Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Skaczące obroty


Guregoru

Rekomendowane odpowiedzi

a głowe dasz sobie uciąć że to nie przepustnica :naughty:

nie wiem może masz racje i to nie przepustnica ale ja mając identyczne objawy wyeliminowałem je adaptując przepustnice :wink4: nic to nie kosztuje, zajmuje chwile i warto chyba spróbować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może macie racje że to przepustnica,ale byłem dzisiaj u znajomego i podłączył mi samochód pod vaga i wykazało błąd 00561 "Wartośc adaptacyjna regulacji mieszanki" i nawet nie wiem co to może być. Pojechałem do znajomego mechanika i powiedział że lista przyczyn może byc długa, nie wiem co mam robić.

Jak ktoś się kiedyś z tym spotkał to prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo to samo z tym ze pokazywalo blad sondy i wiecie co bylo przyczyna, krzywy kolektor,zle byl dokrecony i sie minimalnie skrzywil, poszedl na szlif plus nowa uszczelka i jest dobrze, obroty juz nie skacza. Sprawdz stan uszczelki, moze tylko wystarczy uszcelke zmienic bo puszcza gdzies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę kolektor i uszczelki ale tak profilaktycznie czy ktoś może opisać jak zaadaptować przepudtnicę?? Byłbym bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem taki problem u mnie powodem falowani obrotow byl prawdpodobnie rozregulowany silnik w tym przepustnica bylem z moim autkiem u mechanika elektryka podlaczyl kompa ustawil wszystko jak nalezy i jak reka odjal koszt 70 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mit o słabym aku padł bo wyjąłem mój i jeżdżę na pożyczonym (na pewno dobrym) a obroty i tak skaczą, jak naładuję i zamontuje mój w autku to jeszcze napisze ale wątpię czy to coś zmieni jeszcze będę próbował z przepustnicą i na końcu czujnik temperatury jak będzie coś nowego dam znać jeżeli ktoś już na coś wpadł proszę o opis co to było z góry dzięx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam kotleta :kox: po 2 i pół roku problem rozwiązany :gwizdanie: :naughty: pomogła wymiana czujnika halla i czyszczenie przepustnicy (sama adaptacja nie pomogła ale po czyszczeniu i zaadoptowaniu jest ok) :good:

Tak jak by ktoś szukał rozwiązania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...