Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN 1.9 110PS] fabryczny alarm szwankuje


makavelli1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od jakiegos czasu w mojej :a4fan: zauwazylem "maly" ale klopotliwy feler.Auto mam zebzpieczone fabrycznym alarmem+ odciecie zaplonu,wiec drzwi zamykam z kluczyka i czasami po okolo minucie wlacza sie samoistnie alarm :( przez okolo 30 sekund dziala kalkson+awaryjne nastepnie chyba przez minute jeszcze dzialaja tylko awaryjne.Sytuacja ta nie powtarza sie zawsze,ale jest klopotliwa,zwlaszcza gdy pozno wracam do domu :tongue4: sasiedzi wiedza o co chodzi :D ktos mi wspominal,ze trzeba jakies styki przeczyscic a moze znacie jakis inny powod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Sprawdź krańcówki w drzwiach. Ja miałem jedną ustawioną na granicy zadziałania (uszkodzone mocowanie) i dawała podobne objawy. A czy oświetlenie kabiny działa prawidłowo bo to też zależne od krańcówek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dales mi teraz do myslenia:) bede musial obczaic temat bo prawe tylnie drzwi nie otwieraja mi sie od srodka :( to moze byc to .Oswietlenia dziala z tego co widze ok.Powiedz mi jak dostac sie do tych koncowek?Trzeba sciagac tapicerke?Duzo z tym roboty jest?Pozdrawiam[br]Dopisany: 15 Październik 2007, 00:43 _________________________________________________krancowki?A co to takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...