Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z kontrolką Airb Bag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie mam problem z kontrolka AIR BAGu swieci sie. Poduszki sa cale skasowalem blad vagiem ale po siudmym razem jak kontrolki nie zgasly przed odpaleniem przekrecam kluczyk zapala sie kontrolka poduszek, wczesnej tak nie bylo moze ktos mial taki objaw ? albo cos mam sprawdzic ? jakies kujniki kable nie szukalem nic jeszcze. Moze podadzicie jakos :hi: Pozdrawoam :)

Opublikowano

Bez Vaga ani rusz,musisz odczytać błędy i wtedy będzie wiadomo jak to ugryżć.

Opublikowano
  • Autor

Napisalem ze Vagiem sprawdzalem i usunelem blad, lecz znow jest. z komnikatu wynika ze jest niskie napiecie. :kwasny:

Opublikowano

Napisz jaki masz błąd numer błędu jest potrzebny.

Opublikowano
  • Autor

Komunikat wyświetlony przez vaga to; błąd lewej poduszki, zbyt duży opór (pobór) napięcia :confused4:

Opublikowano

Komunikat wyświetlony przez vaga to; błąd lewej poduszki, zbyt duży opór (pobór) napięcia :confused4:

Możesz podać więcej szczegółów , lewej poduszki :shocked: ale od czego z deski rozdzielczej z siedzenia ,kurtyny bocznej . Vag powinien pokazać też numer kod błędu , podaj go.

Opublikowano

Może to być błachostka zbyt luźne styki w kostce lub zaśniedziałe nie łączonce za każdym razem .

Opublikowano
  • Autor

poduszka w fotelu kierowcy (poduszek niemam w fotelu) seryjnie mam dwie z przodu. Dzis sprawdzilem koscki od fotela sa podlaczone. Postaram sie na dniach podlaczyc vaga i wpisac bledy. ;( Pozdrawiam.

Opublikowano

więc co piszesz że nie masz w siedzewniu jak sprawdzałeś złącze pod siedzeniem to niby od czego ono jest?

Opublikowano
  • Autor

zgadza sie jest wtyczka ale z boku fotela niema napis AIR BAG. moze sa od podgrzewania. :przebiegly:

Opublikowano

w b5 jest przywieszka mało widoczna przyjrzyj się dokładnie od poduszek kostki są w kolorze żółtym jeżeli masz takie złącze pod siedzeniem to masz poduszki w siedzeniach, od podgrzewanych siedzeń masz drugie złącze i sterowanie na konsoli (jeżeli masz takąopcję wyposażenia)

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam :hi:ta sa poduchy w fotelach. kostka wpieta moze cos nie styka musze to sprawdzic dokladnie . :mysli:

Opublikowano

Podaj kod błędu, jeżeli wyjdzie że to poducha w siedzeniu to wytnij kostkę i polutuj przewody.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.