Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Tarcze licznika z USA na EU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam takie pytanie czy miał ktoś styczność z tarczami do zmiany z wersji USA na Europejska? chodzi o takie zamienniki http://allegro.pl/tarcze-zegary-audi-a3-a4-a6-zamienniki-anglik-i1304517174.html . Wiecie coś na ich temat ?

Opublikowano

Wiem, nie bierz tego gówna... Pierwszy zestaw się skurczył pod wpływem słońca. Drugiego już nie zakładałem, mimo że przysłali w ramach reklamacji... Ponadto wykonanie bardzo słabe, ma się wrażenie, że ktoś to w garażu domowymi sposobami robił...

Opublikowano

domowymi sposobami mogłoby to czasem lepiej wyjść :wink4:

najlepiej kup jakiś uszkodzony licznik i zamień tarczę, albo odrazu fisa poszukaj jak nie masz :good:

Opublikowano

Ja tez mam licznik z usa ale nie zmienialem zegarow tylko parametry komputera i jest git

Opublikowano
  • Autor

Ja tez mam licznik z usa ale nie zmienialem zegarow tylko parametry komputera i jest git

mam licznik z fisem i dlatego myslalem ze przeloze tarcze i bedzie git. Ale te od EU tarcze sa inaczej skalowane. jakie parametry zmieniłeś kolego Prezes85?

Opublikowano

Ja tez mam licznik z usa ale nie zmienialem zegarow tylko parametry komputera i jest git

mam licznik z fisem i dlatego myslalem ze przeloze tarcze i bedzie git. Ale te od EU tarcze sa inaczej skalowane. jakie parametry zmieniłeś kolego Prezes85?

Dokładnie to koledzy na spocie podłączyli vaga pod moja a4 i zmienili mile na km,żebym wiedział ile pali,średnie spalanie itd
Opublikowano
  • Autor

Ja tez mam licznik z usa ale nie zmienialem zegarow tylko parametry komputera i jest git

mam licznik z fisem i dlatego myslalem ze przeloze tarcze i bedzie git. Ale te od EU tarcze sa inaczej skalowane. jakie parametry zmieniłeś kolego Prezes85?

Dokładnie to koledzy na spocie podłączyli vaga pod moja a4 i zmienili mile na km,żebym wiedział ile pali,średnie spalanie itd

no to ja tez bede musial zrobić, i normalnie mile przeskakują na km ?

Opublikowano

Tak komputer wszystko pokazuje w km,tylko u mnie jak koledzy zmieniali parametry musieli wpisac zle oznaczenie silnika bo popsul mi sie zegar i data a kupowalem nowy licznik w usa i przed zmiana an km wszystko bylo wporzadku

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy u mnie się nic nie popsuje :wallbash: moze inaczej sie nie da. Jak się zmieni to pada zegarek i data wiec niewiem

Opublikowano

Wydaje mi sie ze musze jeszcze raz podlaczyc vaga i wpisac odpowiedni kod silnika,poza tym ostatnio wymienialem radio fabryczne na pionka i na jakis czas zegar i data sie naprawily ale po tygodniu znowu sie popsuly moze jakies zwarcie czy cos

Opublikowano
  • Autor

no ja zobaczę u siebie tylko niewiem wlasnie jak vagiem to zmienic bo nigdy sie w to nie bawilem

Opublikowano

To lepiej podjedz do kogos kto sie na tym zna bo latwo cos przestawic i potem bedzie lipa

Opublikowano
  • Autor

nie ma tu żadnego fachowca który bo to robił i by podpowiedział ?? :naughty:

Opublikowano

Musisz szukac na forum albo tak jak ja podjechac na spot w twojej okolicy i pogadac z chlopakami to moze ci przestawia bo u elektryka bedzie kosztowalo kolo 100zl jak sie dowiadywalem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.