Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Woda na wycieraczce


vudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis wchodzę do samochodu i podczas jazdy zaczeło mi cos kapać na nogę prawą. Nie znam się dobrze na budowie auta, układów, poznaje powoli sam, ale mam pytanie czy to możliwe, że to z jakiejs rurki od płynu do chłodnicy? Jest gdzies w srodku jakas nagrzewnica kabinowa co jest z tym połączona? Bo zauwazyłem, że i u pasażera jest plamka i ten płyn ma dziwny zapach. A nie tak dawno miałem pusto w tym zbiorniczku... Możliwe to? Ma ktos jakies pomoce jak i co rozbroić, żeby się tam dostać?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby dostac sie do nagrzewnicy to musisz prawie caly srodek auta rozebrac dodatkowo klime rozszczelnic wiec pozniej do nabicia,rozbieralem to ustrojstwo i caly dzien stracilem,na forum jest opisane jak sie za to zabrac ...zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszisz kupić gumę do żucia i zakleić dziurę :polew:

milion tematów o tym było albo więcej - dlaczego nie szukasz ???

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2

jeżeli nie znajdziesz to zaprotestuj że nie nie potrafisz skorzystać z opcji SZUKAJ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadprawa noga masz nagrzewnice ale dostac sie jak kolega napisal jest ciezko jeslli sie nie ogarniasz w budowie ogolnie nie wiem jak ze smakiem u ciebie ale ja bym sprobowal wzjasc na palec i pozniej na jezyk ta wode jesli nie jest czysta woda to nagrzewnica nie szczelna jest a jesli czyta to masz gdzies dziurke i sie przedostaje biorac pod uwage ostatnie deszcze ... :hi: PS. chyba ze uklad masz zalany destylacyjna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smakuje i pachnie dziwnie :P nie jak woda, a zalewałem ostatnio normlanym do chlodnic przeciw mroza, nie pamietam nazwy :P czyli pupa trzeba rozkrecac... tylko, że autem musze do pracy jezdzić, więc na regeneracje srednio mam czas, wiec jest sens zamowic nowa? np. http://allegro.pl/nagrzewnica-audi-a4-b5-i1304059796.html ? a moze to tylko jakis przewod? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu nim zaczniesz zamawiac nagrzewnice itp to dobrze zajrzyj skad to cieknie. Najprawdopodobniej bedzie to nagrzewnica ale moze to byc rowniez nieszczelnosc przewodow podlaczonych do nagrzewnicy. Mialem podobna sytuacje w corrado i niestety to byla nagrzewnica - pol dnia roboty z wymiana:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...