Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziki24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziki24

  1. dziki24 odpowiedział(a) na kaktusr temat w 2.0TFSI
    Po nocnym postoju zaznacz markerem zmazywalnym na zbiorniczku i jeździj ponownie zobacz po tygodniu i będziesz wiedział , co do demontażu to nie jest łatwo ale na pewno nie wymaga demontażu kolektora , pasek i ten alternator czy jak on się nażywa od tego ładowania tego ustrojstwa trzeba zdemontować na chwilę obecną musisz zobaczyć czy i skąd ucieka a później reszta
  2. dziki24 odpowiedział(a) na kaktusr temat w 2.0TFSI
    Tak dokładnie 👍
  3. dziki24 odpowiedział(a) na kaktusr temat w 2.0TFSI
    Hej miałem podobnie , całą miskę oleju na biało, (zaschnięty płyn ) ale w moim przypadku była to wina uszczelki w chłodniczce oleju więc sprawdź dokładnie stojąc z lewej strony auta za alternatorem w dolnej części tylko rano lub po paru godzinach stania i wieczorem z latarką lub (ciemnym garażu )inaczej nie widziałem u siebie , szybko odparowuje na gorącym więc wstrzemięźliwość wskazana . Ps. Co do części z Chin jako osprzęt silnika nie bawił bym sie , szkoda ryzykować i ewentualnych nerwów Pozdrawiam
  4. Witam temat z przed sekundy podjechałem pod sklep zamknęłam samochód nie było mnie ok 10 minut , wracam do auta zapalam i widzę ciemność na pulpicie MMO się odpaliło samochód chodzi kierunki widzę na lusterkach że działają dziewki brak po prostu cały virtual nie działa auto 2020r b9 po lifcie . Oczywiście zgasiłem go i włączyłem ponownie to nie pomogło z racji tego że jestem kawałek od domu jadę nim do domu ale nie ukrywam że jestem w szoku ktoś miał podobny przypadek w aucie nie było nic grzebane soft MMI był podnoszony ale to rok temu i pisałem o tym posta. Oczywiście kabel błędy ogarnę ale może ktoś jest mnie w stanie przynajmniej uspokoić bo powiem szczerze takiego szoku nie pamiętam kiedy doznałem po zamknięciu auta z pilota na ok 10 minut wszystko wróciło do normy , mam na myśli vc działa po otwarciu drzwi , przy okazji sprawdziłem wjązki pod maską na pierwszy rzut oka nic nie widać, wszystko wygląda na nienaruszone vc awaria.txt i oczywiście scan zrobiony na szybko Z góry dzięki za pomoc oczywiście będę się odzywał
  5. Hej poczytaj o Kartach Telemetrycznych M2M
  6. Dziękuję 👊 nie będę polemizował ale śpię spokojnie i nic mu nie dolega 😁 a zapewniam że jestem dość pedantyczny i wrażliwy dźwiękowo 😁 dźwięk nagrałem dla kolegi jak wyżej celem pomocy i chęci uspokojenia kolegi .... Miłego dnia mam nadzieję że pomogłem
  7. Hej eksperyment z przed chwili, maska otwarta telefon na podszybiu nie na silniku (żona nie chciała współpracować 😁) tak to wygląda , nagranie z dźwiękiem żebyś mógł usłyszeć kiedy otwieram drzwi i wsiadam, wtedy samochód się bujnie, później minimalne naprawdę minimalne co do dźwięku auto w zamkniętym garażu przydomowym , więc odgłosy są straszne 😱 PS. Mam nadzieję że pomogłem Screen_Recording_20260109_094836_BubbleLevel.mp4
  8. Witam przepraszam ale nie mogę znaleźć podobnego tematu a w internecie są rozbierane info , czy B9 2020r ma możliwość posiadania klucza cyfrowego ? Po za aplikacją i sprawdzeniem kompatybilności nic więcej się nie dzieje, oczywiście "standardowy "klucz keyless posiadam Z góry dzięki za podpowiedź
  9. 😱w temacie powyższe jest napisana wersja od której wymagana jest aktualizacja całego canboxa a tego już sam nie zrobisz
  10. Witam otrzymałem odpowiedź oficjalna z serwisu . " Jak wspominałem, akcja ta aktualnie została przez producenta wygaszona. W związku z czym nie ma aktualnie żadnych wytycznych dotyczących konieczność sprowadzania samochodu do serwisu. Odnosząc się do przesłanych przez Pana materiałów i uwag dotyczących nie wymienionego sterownika modułu wzywania pomocy i jednostki komunikacji. Według tej wersji instrukcji, jeśli jest zapisany błąd U142100 - sterownik modułu wzywania pomocy i jednostki komunikacji, brak komunikacji- statyczny, wówczas jest wymagana wymiana sterownika jednostki komunikacji. Podczas diagnostyki ODIS (oficjalne urządzenie diagnostyczne producenta) zapisany błąd był jako sporadyczny, w związku z czym nie było podstaw do wymiany tego sterownika w myśl akcji. Po wykonaniu akcji, kolejna diagnostyka nie wykazała występowania tego błędu, w związku z czym została uznana za skutecznie przeprowadzoną. Jeśli występują jakieś problemy z autem, które uniemożliwiają Panu korzystanie z niego z satysfakcją oczywiście oferujemy pomoc w ich rozwiązaniu. Natomiast jeśli Pańskie obiekcje dotyczą akcji, to w związku z wycofaniem jej przez producenta, zalecamy cierpliwość w oczekiwaniu na opracowanie nowej wersji. W razie potrzeby pozostaję do dyspozycji." Powiem tak jak odpuszczam skoro producent się wycofał liczę że zostanie to ogarnięte jak nie to z chęcią postaram się zmienić wartości jak kolega powyże tylko nie wiem czy jest to możliwe VCDesem Pozdrawiam
  11. Ja cały czas czekam aż łaskawie serwis odniesie się do błędu w sterownikiu, swoją drogą uważam to za dość lekceważące podejście do tematu i mocno irytujace Oczywiście dam znać jak będę coś wiedział. Ps. Zniknął ci komunikat o akcji serwisowej na MMI 🤔
  12. Tak i nie według TPI "Ist der Ereignisspeichereintrag „U142100: Steuergerät für Notrufmodul und Kommunikationseinheit keine Kommunikation“ statisch eingetragen, ist das Steuergerät für Kommunikationseinheit zu ersetzen." Według opisu powyżej a to oficjalne zarządzenie, po pojawieniu się błędy sterownik powinien zostać wymieniony, nie jestem za tym żeby walczyć o pierdoły ale jeśli nie ogarną tego teraz to po roku na pewno nikt nie pochyli się nad problemem Zobaczymy ,zgłosiłem sprawę na reklamacje do serwisu serwis zamilkł 😁
  13. Hej już jestem po aktualizacji Sterownika czas operacji ok 1.5 h ale niestety dziś sprawdzając jak wygląda sytuacja podpiąłem VCDSa i widzę w dalszym ciągu błąd komunikacji 😭 coś czuję że nie obejdzie się bez reklamacji
  14. Witam ponownie jestem po akcji serwisowej 90ts czas ok 1.5 h ale tu liczę od zdania i odebrania samochodu niestety nie udało mi się zaktualizować MMI, serwisant potwierdził że jest dostępna aktualizacja a jej czas to ok 2h i wymaga kolejnej wizyty koszt ok 1250 zł. Pozdrawiam
  15. Witam pozwolę sobie napisać, jestem umówiony w końcu na akcje serwisowa 16.10 zgłosiłem też chęć aktualizacji MMi oczywiście w rozsądnych pieniadzach a czy są rozsądne i jakie i najważniejsze czy w końcu ustaną bolączki łączności ? dam znaczy po oczywiście Miłego dnia
  16. Hej w moim przypadku nie była to pompa wody a uszczelka pod chłodniczką oleju (pod filtrem oleju) raczej musiała być źle założona przy składaniu silnika, dość dZiwnie uszkodzona tak czy inaczej ważne że to tylko uszczelka👊
  17. Tak przy każdej wymianie wymienia się korek , on kosztuje grosze jest plastikowy z uszczelką nie oszczędzaj na tym a co do końcówki to obyło by się 😊
  18. Hej też się zastanawiałem przed wymianą ale nie potrzebnie, Korek dokręciłem dużym szerokim śrubokrętem i pięknie (klika ) po dokręceniu naprawdę nie używa się siły Ps. Bez obaw spokojnie zrozumiecie działanie podczas odkręcania Pozdrawiam
  19. Super dzięki mam tylko ostatnie pytanie czy nagrzebali ci coś w kodowaniu jakie miałeś indywidualne (czytaj nie orginalne ) , ewentualnie kamery, asystencji auto hold . Ale tak czy inaczej ważne że się ogarnelii i to sprawnie Swoją drogą do wysokiej wersji podnieśli ci MMI 👍 Oczywiście patrząc na rocznik Niestety mój serwis nadal milczy po ostatnim info że nadal nie mają wytycznych 😱 Pozdrawiam
  20. Ja już mam powiadomienie od miesiąca i jeżdżę z irytującym wykrzyknikiem ale to nie problem żaden , ale od tego momentu dwa razy miałem błąd SOS i problemy z łącznością telefonu wcześniej nic takiego nie było, normalnie bym uwierzył że grzebią online , no taki dziwny przypadek i zbieg okoliczność mnie spotkal
  21. Czy komuś się udało umówić 🤔 mi niestety w ostatnim czasie dziwne historię się dzieją odkąd dostałem powiadomienia o tej akcji i zaczyna mnie to irytować , a audi milczy nadal nic nie wiedzą 😭
  22. Hej ja dziś dostałem odpowiedź od dilera że jeszcze nie mają wytycznych co do powyższej akcji serwisowej 😠
  23. Hej ja mam P3853 i znaczek LTE widzę na chwilę po uruchomieniu później znika żeby nie info na forum nawet bym nie zauważył że pojawia się na chwilę , osobiście mi nie przeszkadza i nie wiem czy bym grzebał na twoim miejscu, działa wszystko jak należy czasem nie łączy mi samochodu z automatu z telefonem ale to mam problem z telefonem za dużo urządzeń na BT najprawdopodobniej, ale po wciśnięciu ikony w aucie bez problemu połącza , większy może nie problem a dyskomfort mam z nawigacją bo mi przekręca słowo coś w stylu "trzymaj się pałej strony " coś w tym stylu już dokładnie nie pamiętam ale nie ogarnia jednego czy dwóch słów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.