Treść opublikowana przez dziki24
-
[B5 ADP] zmienne ogrzewanie
Witam serdecznie w dniu wczorajszym samochodzik chodził ok. 2,5 godz. na postoju Grzał pięknie, że parzyło w buzię, lecz dziś rano po odpaleniu i przejechaniu 20 min. w korku brak ciepłego powietrza to znaczy delikatnie coś tam grzeje, więc sprawdziłem przewody wchodzące i wychodzące do nagrzewnicy i obydwa były dość ciepłe jednakowo oczywiście. Gdy koreczek się skończył postanowiłem go troszkę pogonić i tak do ok. 4 tys. Obr/min. na 3 i 4 biegu, zdziwienie moje było ogromne gdy poczułem wrzątek w środku, lecz po przejechaniu 5 km. Gwałtownie zaczęło lecieć zimne powietrze i to dosłownie a nastepnie po 1 km. powróciło gorące i już tak zostało z racji tego że do domu miałem już niedaleko, to postałem pod domkiem ok. 30. min. Mimo zimy przy otwartym oknie inaczej nie dało się wytrzymać . Moje pytanko jest następujące co to mogło być Jest to możliwe by się odpowietrzy ł 2 dni temu dolałem płynu ok. 0,5 litr. Ps. Sorry za długą treść lecz chciałem przedstawić problem dość przejrzyście pozdrawiam
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błędów
Dzieki HarryH dokladnie mam wylaczona ta opcjie zamykania po zaplonie przez alarm dzieki wiec nie ma sie co przejmowac :>
-
[B5 AFN] kontrolka od swiec zarowych mruga po wymianie aku
Kolego masz taki duzy napis SILNIK wciskasz go i pozamiatane
-
[ALL B5] Nie mam pojęcia jakie OC/AC/NNW wybrać
Jest PZU ale biorą za to jakis procent( ~20%) lecz nie jestem pewien, sam mam ubezpieczone u nich cale auto z 1997 roku Umowy nie mam przy sobie i nie moge sprawdzić, ale napewno ubezpiecza PS. polecam zrobić to przez agencjie PZU albo najlepiej ubezpieczyciela ktory pracuje w kilu firmach, jak poszedlem do placowki PZU w wawie pan powiedzial ze potrzebuje zeczoznawce opinie od elektronika o prawidlowo zalozonym alarmie i wiele innych problemow, a agent przychodzi do domku pstryka 2 fotki i gotowe
-
[ALL B5] Ucieka płyn chłodniczy
Stawiam na wyciek jeśli to by była uszczelka to oleju by już dawno Przybylo i w takich ilościach to mało prawdopodobne, zauważył byś już dawno ze za tobą nic nie widać Kiedyś robiłem tak ściągnąłem osłonę pod silnika rozłożyłem gazety na ziemi i postawiłem na nie rozgrzany samochód i widać było kropelkę i po nitce do kłębka, w moim przypadku opaska przecięła wąż tyle że na samym dole i nie zauważalne było to z góry :>
-
[ALL B5] Nie mam pojęcia jakie OC/AC/NNW wybrać
Mam podobny problem mimo bez szkodowej jazdy mając prawko od 8 lat i 4 samochody za sobą z tego 3 to audi place 20 % zwyżki, z powodu młodego wieku Powiem ci tak kolego jeśli zastanawiasz się nad OC to bez znaczenia gdzie weźmiesz to ubezpieczenie jest nie dla ciebie lecz jeśli AC to polecam PZU i śpisz spokojnie, trzeba zęby zacisnąć i przeczekać do 25 na szczęście ostatni raz
-
[ALL B5] Ucieka płyn chłodniczy
sprawdz na zimnym silniku wszystkie laczenia ktorys powinien byc delikatnie mokry PS. ile koledze ucieka dokladniej
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błędów
Podepnę się pod wątek mam ten sam błąd 01367 objawia się on tym że jak go skasuje szybki się zamykają po kilku jazdach wyskakuję i szybki się nie domykają myślałem że może cos nie łączy A teraz już nie wiem
-
Autoalarm do B6.
jest perfekto
-
[B6 BFB] reset czujników uderzenia
moim skromnym zdaniem kwota 240 zloty w porównaniu do bezpieczeństwa jest niczym
-
[ALL] Problem z Vag-com
witam ja kupilem swojego vag-a ze stronki obd2 razem z polskim vag 2.5 i smiga mi vag 311.2 208 409.1 moze kolego zmien gniazdo usb Ps. i pamietaj ze interfejs musi byc podlaczony do samochodu podczas testu
-
VCDS 805.1
Witam serdecznie jak w temacie testowal ktos nowego vaga ???
-
[B5 ADP] Domykanie szyb alarm seo blad 1367
1367 Wyłączenie pompy centralnego zamka brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
-
[B5 ADP] Domykanie szyb alarm seo blad 1367
Witam serdecznioe posiadam alarm firmy (seo) z domykaniem szyb problem jest tego typu ze domykanie dziala tylko po wczesniejszym skasowaniu bledu na VAG-u 1367 Wyłączenie pompy centralnego zamka brak osprzętu / nie związany ze sprzętem prosze o pomoc po skasowaniu bledu szyby i szyber domykaja sie ale po kilku jazdach spowrotem nie dziala i znowu blad moze ktos mial podobny problem???? z gory dzieki za pomoc
-
[B5 ADP] Temperatura silnika z vaga
co prawda nie mam klimy ale wentylator sie kreci bez problemu jak stoje w korku temperaturka nie drgnie jest ok tylko ta 100 mnie przestraszyla ale skoro kolega mowi ze ma podobnie wiec sie uspokojlem. Ps. jestem jeszcze nie bardzo doswiadczonym VAG-owcem posiadam polska wersie VAG 4.9 ze stronki obd2 i czy mozna prosic o podpowiec ktory blok jest najbardziej odpowiedni do analizy dynamicznej przypomne ze jest to silniczek 1.6 ADP
-
[B5 ADP] Temperatura silnika z vaga
Witam serdecznie temperatura na wskaznikach pokazuje mi 90 na vagu 4,9 100 gdy wylacze samochod na chwilke i go wlacze wskaznik skacze do ~95 a na vagu 105 moje pytanko jest nastepujace czy jest to powazny problem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich ympatykow AuDi a4