Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pęknieta linka przy pedale gazu


easyone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pekla mi dzis linka przy samym pedale od gazu, pedal w podlodze nie odbija nie dodaje gazu, u mechanika powiedzieli mi ze nie maja linki do tego modelu czy jest mozliwosc kupna jakiegos zamiennika ? czy tylko serwis bo mam kawalek i wiadomo drozej :wallbash: apropo cen wymienial to ktos kiedys ? jakie koszta moga mnie czekac.

pozdrawiam easy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt w dieslu linki nie wymieniał, bo jej tam nie ma. Jest czujnik położenia pedału gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pedalu wychodzi metalowa linka ktora jest peknieta, byc moze jest ona od czujnika polozenia pedalu bo ten teraz jest wbity w podloge i czuc na nim luz, czyli czego mam szukac na wymiane ? linka od czujnika polozenia pedalu gazu ?

inaczej czyli jak pekla mi linka od tego czujnika, musze wymienic caly czujnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pedalu wychodzi metalowa linka ktora jest peknieta, byc moze jest ona od czujnika polozenia pedalu bo ten teraz jest wbity w podloge i czuc na nim luz, czyli czego mam szukac na wymiane ? linka od czujnika polozenia pedalu gazu ?

inaczej czyli jak pekla mi linka od tego czujnika, musze wymienic caly czujnik ?

Wrzuć fotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest linka od pedalu do potencjometru taka krociutka (jesli ci o to chodzi)zreczne paluszki i 1 sruba do demontazu i wymienisz ja kupowalem, w ASO 130zl,roboty na 15 min przy malutkich dloniach,mi zajelo to ok 1,5h,

naszczescie pedal gazu wpadl mi w podloge tuz pod domem i na 1 biegu bez gazu sie doczlapalem

tu masz to samo http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20280.0.html;highlight=potencjometr+gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w drodze do pracy mnie spotkalo lecz problem rozwiazany :) koszt 120 zl. linka robocizna wlasna :) pod robota w miare szybko nic strasznego jak cos podpowiem :D

tylko moje jedno pytanie dokrecajac ta srubeczka na kluczyk 10 wcisnelem pedal do oporu i dokrecilem pol obrotu lecz to szlo delikatnie , moje pytanie jest nastepujace czy wystarczy, czy opor musi byc niechcial bym cos przedobrzyc ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...