Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Snowboard sezon 2010/11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trochę alkoholu, za duża szybkość i jest :gwizdanie:

Zdj_cie0049.jpg

co ty sobie zrobiłeś :shocked: :shocked: :shocked:

chcesz sprzedać swój sprzęt Pucek :polew:

żarci oczywiście

Opublikowano

no co Ty, składam bark i dalej śmigam :kox:

było stanowczo za szybko, jeszcze jest zbyt mało praktyki :rolleyes:

a co tam, tak jeżdżę po 25h spędzonych na stoku

Opublikowano

no co Ty, składam bark i dalej śmigam :kox:

było stanowczo za szybko, jeszcze jest zbyt mało praktyki :rolleyes:

a co tam, tak jeżdżę po 25h spędzonych na stoku

nieźle stary widze że na obu krawedziach smigasz ja narazie jodełką się poruszam

:polew: :polew: :polew:

pojechał bym kiedyś z wami :naughty:

Opublikowano

trochę alkoholu, za duża szybkość i jest :gwizdanie:

Zdj_cie0049.jpg

niezle niezle

kozaczyłeś przed laskami na stoku?? :rolleyes:

Opublikowano

nie, po prostu chciałem być pierwszy na dole, w naszej ekipie tak już jest, kto ostatni ten faja :polew:

ale fakt, trochę się zagapiłem :>

Opublikowano

ile żelastwa??

Opublikowano

ile żelastwa??

nic, to fotka z pogotowia, miałem pójść do lekarza ale olałem

chodziłem 2 tygodnie, naprawiło się same, ale nie do końca jest dobrze, dlatego jutro rano mam wizytę :rolleyes:

Opublikowano

ile żelastwa??

nic, to fotka z pogotowia, miałem pójść do lekarza ale olałem

chodziłem 2 tygodnie, naprawiło się same, ale nie do końca jest dobrze, dlatego jutro rano mam wizytę :rolleyes:

a co ci lekarz powiedział w szpitalu??

za małe zdjęcie ale czy tam nie ma czegoś złamanego??

Opublikowano

lekarz w szpitalu powiedział "żeby mi to było ostatni raz że przyłazisz z taką pierdołą"

złamane nie jest, po prostu ta kość mi się odspoiła, niby uszkodzenie I stopnia

jutro się pochwalę czy zapakowali mnie w gipsior :tongue4:

Opublikowano

Panowie czy ktoś miał do czynienia z deską CONTRAKT???

proszę o opinie podobno dobry sprzęt w dobrej cenie :mysli:

Opublikowano

jak ktos szuka desek nowych/uzywanych, wiazan, butow, wszelakiego rodzaju strojow i gadzetow od sluchawek na kaskach konczac i jest z krk badz okolic to polecam sklep na ulicy Balickiej w okolicach gieldy elektronicznej - sklep ma koleszka o imieniu Konrad i naprawde fajnie doradza i nie wciska kitu

a co do wyjazdow z fajna ekipa zachecam do odwiedzenia stronki:

www.szarpnijsie.pl

ps. Pucek ogarnij jazde szerszymi lukami, po szerokosci calego stoku i przechodzenie z krawedzi na krawedz tak by za wiele sladu nie zostawiac :)

Opublikowano

Qper3 dzięki za rady, dopiero się uczę, wszystko przyjdzie z czasem

a na moje obicie dostałem maść dla sportowców :polew:

jednak można leczyć na ślepo, bez RTG :decayed:

Opublikowano

chłopki a nie wybieracie się gdzieś może się zorgaizujemy i jakiś wypad by się zrobiło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.