Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] AIRBAG


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie jak włączam zaplon nie zpala mi sie kontrola airbag :angry: auto sprowadzone z niemiec lkeko puknięte w lewy bok tylko blotnik troszke pognieciony 10 cm od zewnetrznej strony a wiec maly dzwonek tyle z historii auta aha dosyc duzo zarowek bylo poprzepalnych na desce rozdzielczej min od swiec zarowych, podswietleia i poz zalozeniu ich wszytko okazalo sie sprawne i nie mam pojecia jak jest z poduszkami czy tez tylko zarowka spalona czy wogóle ich tam nie ma :shocked: :shocked: :shocked:

Czy moge sprawdzić vagiem to czy musze rozebrac kierownice i sprawdzic jej obecność??? jesli rozebrac kierownice to jak zeby w razie jej obecnosci nic nie uszkodzić??Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha w ten sposob to jutro podłącze pod vaga jesli nie bedzie poloaczenia to wiadomo ze tylko atrapy :shocked: :shocked: :shocked:

Wielkie dzieki jutro dam znac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mnie troche pocieszyles fajnie by bylo miec poduszki naprawde wielkie dzieki za szybka odpowiedz jutro dam znac co tam mi wyyszlo w razie co rozbiore kierownice jak piszesz na odlaczanym aku[br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 19:54_________________________________________________witam podlaczylem sie dzis pod kompa i wyskoczyly takie bledy

Program_Manager_2010_11_20_13_53_41.jpg

aha panowie dodam ze na lewym slupku jak sie otworzy drzwi widnieje taka naklejka nie mam pojecia co tam pisze bo nieznam niemieckiego ale zaraz na jakis translator wejde i przetlumacze

P1040573.jpg

P1040577.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik do wymiany,masz crash date,dopiero po skasowaniu beda prawdziwe bledy.Do wymiany sterownik poduch,reszta na PW to ci opisze sytuacje[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 19:27_________________________________________________Pawel doszedles czemu nie mozna bylo sie polaczyc u Ciebie z poducha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

SUPER jutro zobacze czy ma poduchy[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 22:37_________________________________________________ale pewnie nie ma :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...