Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

krecic czasy a nie jakies mody ;) albo online sie umowmy

Opublikowano

a co ja mam kręcić jak ten mod mi nie działa ?:)

Opublikowano

przecie napisalem gdzie znalesc ten samochod, to dziala inaczej niz w rfactor, dajesz time trial a samochod wybierasz z klasy specials -> bavarians

a poza tym mozemy jezdzic w rfactorze jakas trase, cokolwiek ;)

ew. pelny mod z ta beemka jest tu http://www.esport-racing.de/include.php?path=download&contentid=660

Opublikowano

zrobiłem tak i nie działa, o to właśnie chodzi. Nie ma tam nic.

Opublikowano
  • Autor

:decayed: a tego moze :kox:ostro zmodzone resoraki - TC.Mod 2010

sa tam i " Prosiaki " np. 9ff :whistling::shock3:

nie mowiac o 2.2T RS4 B7 !!! Dahlback przy ktorym jest dosc ciekawa jazda :grin:

Opublikowano

szczerze mowiac to nie wiem czemu nie dziala :/

ja po prostu skopiowalem caly katalog gamedata z tego moda do katalogu gry i to wszystko...

no to moze rFactor inny samochod i inna trasa ;) moze byc spa tylko i mod porsche cup (ten ktory podawales PCC 2007 czy cos takiego) mnie wsio ryba, byle sobie pojezdzic

edit: nie ma chyba ladnego spa w rfactorze. moze byc inny tor ;)

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi jak w systemie jeszcze macie ustawioną kierownice?

Opublikowano

yyy w systemie w sensie w windowsie? w mojej niewiele mozna tam zmienic, wszystko mam na default, a reszte ustawien z poziomu kierownicy mam, czyli kat od 590* do 900* zaleznie od widzimisia ;) FF na 100, spring OFF albo na bardzo mala sile, i reszty nie zmienialem. ;)

Opublikowano
  • Autor
Panowie powiedzcie mi jak w systemie jeszcze macie ustawioną kierownice?

T500RS control panel od strony windows :wink:

rotacja kiery jest od 40 - 1080 stopni :shock3: gdzie 40 to godzina 13:00 i tyle a pod 1080 kiera pozwala 1.5 pelnego obrotu...

w zaleznosci od gry oraz pojazdu wybieram 320-720 stopni.

Strenght of all forces - 85% bo na 100% to juz wyrywa rece i czujesz sie bardziej jak na silowni :grin: taki total real to jest chyba przy 60-70 ale... :kox:

Constant - 100%

damper - 100%

periodic - 55 %

spring - 22%

auto center settings - zostawiam juz z poziomu gry :wink:

a na grze dodatkowo pod to wszystko ustawienia sa takie - game 2012-12-08 17-02-12-20.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Opublikowano

no dobra drugie podejscie,

rFactor

tor: LAguna seca 1.2 Laguna Seca 1.20 by Com8 | rFactor Tracks | rFactor Central

samochod: porsche 911 PCC 2007 1.00 by GSMF | rFactor Cars | rFactor Central

ustawiania samochodu standardowe, wspomagan brak, zmiana biegow lopatkami

czas: 1:26:584

GRAB_020.jpg

GRAB_021.jpg

greets

M.

Opublikowano

ja próbuje czasy kręcić ale narazie jakoś usatysfakcjonowany nie jestem.

Opublikowano

a duża różnica? wrzuć może plik replayowy, może coś pomogę jak chcesz.

Opublikowano

1:26:946

i próbuje dalej 2 sek nadrobić :)

Opublikowano
:) to juz tylko 0,5s ;) dasz rade
Opublikowano

jak wykręcę lepszy czas wtedy screena wrzucę, bo z gorszym nie ma co :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Power and Glory 3 dla GTR2

Power & Glory 3 – Released — VirtualR – Sim Racing News

Power & Glory 3.0 – Car List Revealed — VirtualR – Sim Racing News

Fajny mod w stylu retro i podkreta na dlugie trasy...

to jest symulacja wiec realia jazdy sa zachowane :wink: i wszystko przenoszone jest na kiere :kox:

Power & Glory 3 Escort RS1600 @ Donington - YouTube

jak ktos lubi classic to tu jest tego wiecej :wink: - eSR Filebase lub NoGripRacing :: GTR2 Downloads

---------- Post dopisany 02-04-2013 at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 20:31 ----------

Dobry sklep pod SIMa :wink: graty + modyfikacje... Simracing Hardware - Custom Design

ps. wlasnie wyszedl rewelacyjny mod FIA GT3 v1.2 - FIA GT3 Complete Edition v1.2

Atom 500 :naughty:Ariel Atom 500 v1.0

oraz pare innych eSR Filebase

...wiec trzeba testowac :decayed::kox:

---------- Post dopisany 13-04-2013 at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 21:51 ----------

kolejne :kox: praktycznie co tydzien cos dodaja :wink: jak nie z jednej to z drugiej strony :decayed:

eSR Filebase

the monster - YouTube

i troche starsze mody pod klasyke :naughty:

...polecam starsze resoraki, sa bardziej wymagajace a co za tym idzie daja duzooo :kox::kox::kox: podczas prowadzenia

GTR2 BMW M1 :hi:

Opublikowano

panowie smiga ktos na ps3 w f1 2012 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.