Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma sprawy ;) milej zabawy ;)

ustaw w ustawieniach pogodowych toru przed wyscigiem medium clouds albo heavy clouds, mowie ci czad ;)

Opublikowano
  • Autor

...tak tez zrobie :hi:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

do AC to przydala by sie taka kamera z kokpitu

w pCarsie ma byc taka :0

w AC juz jest podobna kamera BARDZO :shock3::shock3::shock3: realna :decayed:

...mody powstaja praktycznie " codziennie " dzwieki, textury itp. uzytkownicy poprawiaja gre oraz wydawcy :decayed:

Swietne COMBO lepszy bedzie efekt :kox: Real :kox:

ps. za 6 dni bedzie oficjalny update dla AC - nowe tory, samochody itp. :kox:

Opublikowano

ja pobrałem assetto chciałem zobaczyć jak to na moim złomie będzie chodziło ale jest ale nie odpala się steam jakiś błąd wywala :-/

Opublikowano
ja pobrałem assetto chciałem zobaczyć jak to na moim złomie będzie chodziło ale jest ale nie odpala się steam jakiś błąd wywala :-/

jezeli nie kupowales a pozyczales tylko ;) to najprawdopodobniej musisz dociagnac jeszcze kraczora, albo zainstalowac wszystkie dodatkowe rzeczy z ktoregos tam katalogu, nie pamietam, ja w sumie rozwazalem "pozyczenie" ale ostatecznie lepiej kupic :D:D:D

Opublikowano
ja pobrałem assetto chciałem zobaczyć jak to na moim złomie będzie chodziło ale jest ale nie odpala się steam jakiś błąd wywala :-/

jezeli nie kupowales a pozyczales tylko ;) to najprawdopodobniej musisz dociagnac jeszcze kraczora, albo zainstalowac wszystkie dodatkowe rzeczy z ktoregos tam katalogu, nie pamietam, ja w sumie rozwazalem "pozyczenie" ale ostatecznie lepiej kupic :D:D:D

ja tez pożyczyłem i mam to samo. błąd związany z "steam". wyczytałem że trzeba poinstalować wszystko z katalogu "_CommonRedist" ale to nic nie daje. jakieś pomysły tylko nie takie żebym poszedł do sklepu po oryginał.

Opublikowano
  • Autor

oryginal AC ...chodzi bez problemu:wink:

Steam nie dziala... :whistling:

ale to nie przeszkadza w odpaleniu gry :wink:

Opublikowano

u mnie tez ori, ale sprawdzalem opcje pozyczki ze tak powiem :D:D dociagnij cracka i bedzie ok, tylko bedzie sie wywalac przy ustawianiu kontrolerow chyba

Opublikowano
  • Autor

Nasz rodak :kox: fajne skiny pod AC robi - Skins - Lotus 49 - Lotus 99T | RaceDepartment Forums

... wszystko dziala bez problemu :wink: metoda kopiuj / wklej... wiec kazdy to ogarnie :grin:

wyglada to tak :wink: 2x click duze foto.

acs_2013_11_19_20_28_09_06.jpg acs_2013_11_19_20_29_03_24.jpg acs_2013_11_19_20_28_34_11.jpg acs_2013_11_19_20_34_18_18.jpg

acs_2013_11_19_20_38_27_49.jpgacs_2013_11_19_20_40_12_06.jpg acs_2013_11_19_20_44_01_75.jpg acs_2013_11_19_20_44_11_16.jpg

acs_2013_11_19_20_44_47_35.jpg acs_2013_11_19_20_45_41_33.jpg acs_2013_11_19_20_45_49_98.jpg

---------- Post dopisany at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

No wlasnie jak ustawic taka kamere w AC

Assetto Corsa - Ferrari 458 Ultra Graphics @ Imola - YouTube

Cos pewnie trzeba sciagnac??

aby ustawic inaczej kamere podczas jazdy zmieniamy wartosci w pliku .ini :wink:

camera_onboard.ini file

[GFORCES]

MIX=-0.002,-0.0110,-0.0025

LAG=0.8

Opublikowano
oryginal AC ...chodzi bez problemu:wink:

Steam nie dziala... :whistling:

ale to nie przeszkadza w odpaleniu gry :wink:

ale ten steam wywala się przy próbie instalacji a nie odpalania gry.

Opublikowano
  • Autor

... juz Steam dziala wiec mozna smialo instalowac gre :wink:

---------- Post dopisany 21-11-2013 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2013 at 20:10 ----------

...wczoraj bawilem sie italia :kox: swietnie sie prowadzi :kox::kox::kox:polecam :wink:

Oczywiscie wszystko wylaczone trakcja, abs itp. :wink: dopiero na 4ce sie troche uspokaja :grin:Bardzo realny model jazdy :wink:

foty 2 x klik rozmiar 1920x1080

acs_2013_11_20_23_18_27_52.jpg acs_2013_11_20_23_19_26_32.jpg acs_2013_11_20_23_11_05_18.jpg acs_2013_11_20_23_08_32_29.jpg

acs_2013_11_20_23_11_32_20.jpg acs_2013_11_20_23_23_22_17.jpg acs_2013_11_20_23_22_12_75.jpg acs_2013_11_20_23_20_03_89.jpg

acs_2013_11_20_23_15_36_60.jpg acs_2013_11_20_23_11_51_17.jpg acs_2013_11_20_23_11_42_01.jpg acs_2013_11_20_23_11_32_20.jpg

acs_2013_11_20_23_10_03_62.jpg acs_2013_11_20_23_09_05_77.jpg acs_2013_11_20_23_08_05_92.jpgacs_2013_11_16_19_22_06_99.jpg

ps. jutro dojda nowe auta + tory... pierwszy update AC :kox:

Opublikowano

aaa czyli mugello i drifttrack, ferrari p4/5, zonda r i jakis lotus, mogliby jeszcze dorzucic sciganie sie chociaz z AI ale tez ujdzie :D

Opublikowano
  • Autor

Jestem ciekaw Marek jak te resoraki bedzie sie prowadzic :kox::wink: ...to sa poczatki AC wiec wiele nie ma :wink:

Pelna wersja hmmm... strzelam :grin: w wakacje lub nastepne Swieta :decayed:...ale do tego czasu wyjdzie juz troche modow :kox:

Najwazniejsze, ze gra ma potencjal, jazda daje wielka radoche :kox:

...mozna z wlasnej strony :wink: przy niej grzebac :decayed: poprawiajac fabryke :wink::kox:

Opublikowano

A o rFactor 2 zapomnieli??Tu tez widze ze bedzie za***ista przyjemnosc z jazdy....

Opublikowano
  • Autor

... nie mialem przyjemnosci :decayed: wiec sie nie wypowiadam :decayed:ale slyszalem bdb opinie o rFactor2 :wink:

Jezeli chodzi o grafike to kazda samochodowa gra wypada zdecydownie slabiej niz pCars :shock3::shock3::shock3: wliczajac w to AC :wink:

Od 20 min jest dostepny update Assetto Corsa :naughty: ...mysle, ze kazdy sim racer powinien zobaczyc jak sie jezdzi w AC :kox:

...dobra update na pokladzie :wink: wiec odpalam AC :kox:

Opublikowano

ja tez juz mam update zainstalowany, a rfactor 2 nawet demo jest, zapomnialem o nim na smierc :) mialem kiedys go kupowac ale sie zastanawialem nad opcja czy na rok czy lifetime i zapomnialem o tym :D

Opublikowano
  • Autor

:grin: jak jest demo to z checia sprawdze :decayed:

Marek ten update AC zabral Ferrari Italia czy mnie sie wydaje ??? :decayed::facepalm: jak do tej pory moja ulubienica w AC

ps. Zonda strasznie sie trzyma toru... :decayed:

... ok juz jest 458 Italia :wink: nie bylo jej przez chwile bo dodali nowe kolory :decayed:

Opublikowano

jest jest :) ale jakos wlasnie po zondzie ta italia nie trzyma sie toru w ogole :D

probowalem zdobyc to osiagniecie 1.55.60 na imoli 458 italią ale jeszcze mi troche brakuje :D jakies 3s :/

ta zonda to kurde jest potwor :)

Opublikowano
  • Autor

noooo :grin: italia 458 :kox: ...dobra musze zobaczyc jaki czas bedzie u mnie :grin: jak do tygodnia nie odpisze to znaczy, ze dalej jade :wink::polew:

ciekawa pozycja kamery w AC :wink:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

1.55.60 na imoli 458 italią ale jeszcze mi troche brakuje :D jakies 3s :/

tu rowniez jest ten sam czas :decayed:

... nie dam rady u mnie jest +21 :grin::wink: trzeba cwiczyc dalej :decayed: i przyznam ze jest to bdb czas :wink::hi:

ps. teraz juz wiem dlaczego sie rozchorowales :grin:

Opublikowano

Jezeli chodzi o grafike to kazda samochodowa gra wypada zdecydownie slabiej niz pCars

No tak.Tylko ilu osobom w Polsce pojdzie to na max settingu i full hd.Raczej niewielu osobom

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.