Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Power box

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz co 3 mechanik oferuje ten "cziptjuning" i raczej takiego bym sie obawiał a nie tego boxa z v-techu :gwizdanie:

Dokladnie....co jak co ale BOXy Vtech ma calkiem przyzwoite. I nie ma co tutaj gadac bo przypomina to polowanie na czarownice....

Wiadomo soft bedzie o wiele lepszy. Ale jak mialbym inwestowac 500zl w go.wnia.ny soft czy boxa renomowanej firmy ( a nie opornik) to rozwiazanie 2gie jest o wiele bezpieczniejsze.

Opublikowano

racja ale sofcik?! to sofcik.... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czyli na dwoje babka wrozyla :) moze i macie racje dorwe jakiegos znajomego zawirusowanego AWX i zrobie sobie porownanie :good:

Opublikowano

tak bedzie najlepiej :good:

Opublikowano

Robert ale wiesz ze wszystkim chodzi o normalny profi soft

Iron

Model: A4 B6

Silnik: AWX 1.9 131PS

No sorry, na auto za 30 tys wiec odzaluj 1000 zł na soft.tak samo jakby nie wymienił rozrzadu tylko powiedział ,, kupie sobie sam pasek''

Opublikowano

Temat był poruszany 100 razy. Szkoda, że nie dali 100 ostrzeżeń za nie :disgust:

Opublikowano

Temat był poruszany 100 razy. Szkoda, że nie dali 100 ostrzeżeń za nie :disgust:

jakbys byl zielonym to bys mial radoche teraz :kox:

Opublikowano

o prosze, jak kij w mrowisko ... :naughty:

jak masz ochote sprobowac to bierz, 100 zł to zaden pieniadz a przynajmniej bedziesz wiedzial jak auto sie zachowuje i czy te opinie [z gory przez 99% osob tu piszacych nigdy nie mialo z redboxem do czynienia - to nie jest zwykly opornik, np. ma mozliwosc modelowania krzywej momentu] sa prawdziwe i jako jedna z nielicznych osob bedzie mogl sie rzeczowo na ten temat wypowiedziec ...

co do strachu o motorownie ... nowe fury za 200-300 tys zł lataja na tych redboxach dziesiatki tysiecy km i nic sie nie dzieje [np. Toyoty D4D bo nikt ich nie robi ] wiec Tobie przez 1000 km nic sie nie stanie ...

oczywiscie w cenie 1200 zł [tyle kosztuje rebox] mozna miec dobry soft i nie ma co dyskutowac nad wyzszoscia remapu nad boxem :wink4:

Opublikowano

o prosze, jak kij w mrowisko ... :naughty:

jak masz ochote sprobowac to bierz, 100 zł to zaden pieniadz a przynajmniej bedziesz wiedzial jak auto sie zachowuje i czy te opinie [z gory przez 99% osob tu piszacych nigdy nie mialo z redboxem do czynienia - to nie jest zwykly opornik, np. ma mozliwosc modelowania krzywej momentu] sa prawdziwe i jako jedna z nielicznych osob bedzie mogl sie rzeczowo na ten temat wypowiedziec ...

co do strachu o motorownie ... nowe fury za 200-300 tys zł lataja na tych redboxach dziesiatki tysiecy km i nic sie nie dzieje [np. Toyoty D4D bo nikt ich nie robi ] wiec Tobie przez 1000 km nic sie nie stanie ...

oczywiscie w cenie 1200 zł [tyle kosztuje rebox] mozna miec dobry soft i nie ma co dyskutowac nad wyzszoscia remapu nad boxem :wink4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

i co wnosi twoja wypowiedź do tematu ? :blink:

Opublikowano

o prosze, jak kij w mrowisko ... :naughty:

jak masz ochote sprobowac to bierz, 100 zł to zaden pieniadz a przynajmniej bedziesz wiedzial jak auto sie zachowuje i czy te opinie [z gory przez 99% osob tu piszacych nigdy nie mialo z redboxem do czynienia - to nie jest zwykly opornik, np. ma mozliwosc modelowania krzywej momentu] sa prawdziwe i jako jedna z nielicznych osob bedzie mogl sie rzeczowo na ten temat wypowiedziec ...

co do strachu o motorownie ... nowe fury za 200-300 tys zł lataja na tych redboxach dziesiatki tysiecy km i nic sie nie dzieje [np. Toyoty D4D bo nikt ich nie robi ] wiec Tobie przez 1000 km nic sie nie stanie ...

oczywiscie w cenie 1200 zł [tyle kosztuje rebox] mozna miec dobry soft i nie ma co dyskutowac nad wyzszoscia remapu nad boxem :wink4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

i co wnosi twoja wypowiedź do tematu ? :blink:

+1poscik? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.