Skocz do zawartości
IGNOROWANY

central dziwnie sie zachowuje


sisi1977

Rekomendowane odpowiedzi

po otwarciu drzwi słuchac czasami jak chodzi poma w bagazniku od centrala.drugie pytanie to czasami nie moge otworzyc drzwi z pilota musze to robic recznie kliczykiem.czy to znak ze czas wymienic to cos co steruje centralem w bagazniku?central zamek jest podłączony do alarmu"proxsima zk" a moze cos monter alarmów co namieszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sisi1977, ale Ty kolego piszesz to masakra.

Mozliwe, ze jesli slychac, ze dlugo chodzi centralny to moze byc gdzies nieszczelnosc.

Zobacz czy wszystkie zamki otwieraja sie z centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej przed załozeniem alarmu otwierał tylko z bagaznika teraz bywa roznie jak nie otworzy z centrala to oczywiscie otwieram recznie i nie raz sie uda otworzyc od strony kierowcy wszystkie zamki a nie raz tylko same drzwi od kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zakładam nowego tematu, bo mam prawie to samo !!!!

Kilka dni temu nie mogłem otworzyć auta z pilota, cycki wychodziły i od razu spadały w dół (wszystkie). Popitoliłem pilotem kilka razy, i ciąge to samo. Spróbowałem z klucza i OK, pojechałem do pracy - ok, i cały dzień było też ok. Następny poranek - to samo, i tak prawie jest codziennie. Gdy auto chodzi, zamykam i otwieram no i cacy. Co może być tego przyczyną, przedtem było wszystko ok. Co to może być - z klucza zawsze, a z pilota problemy - jak to z tym ustrojstwem jest :/ :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...