Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moja Szmaragdowa ADRianna 1.8 '96 | aktualizacja 09.04.2011


Kimi

Rekomendowane odpowiedzi

no proszę no proszę... ładnie Ci wyszedł ten grill. a jak tam mody z silnikiem??

To są dalsze plany :D

W tym roku zawias, nowe oponki i jak Bozia da, hamulce :naughty:

[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 21:34_________________________________________________

no groźny przód kolego lampki na gładkim szkle by się przydały :) i będzie KOx :hi:

Będą z polifta, ale jak będzie $$$ :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za folia? I jaki koszt takiego cuda? Podoba mi się ten grill sam mam to w planie ale miałem malować..

Dużo roboty przy tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za folia? I jaki koszt takiego cuda? Podoba mi się ten grill sam mam to w planie ale miałem malować..

Dużo roboty przy tym?

Folia firmy Mactac, nazwa: Macal 8300 Pro, w kwestii jej ceny musiałbyś się zwrócić do @mariuszzgierz, gdyż on mi tej folii użyczył.

Cała operacja zajęła mi z przerwami na fajkę jakieś 3-4 godziny, najtrudniejsze było "wymodelowanie" folii na załamaniach pierścieni w tych miejscach, gdzie na siebie zachodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek jak u mnie chyba :mysli: LZ6U? :decayed: Ja też mam w planach założyć grill z esy ale zostawie go taki jaki jest w ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz a ja do niedawna miałem kiere po lift na sprzedaż... :naughty: ale moze za tydzień będe miał kolejną :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz a ja do niedawna miałem kiere po lift na sprzedaż... :naughty: ale moze za tydzień będe miał kolejną :cool1:

Byłoby super, poza notorycznym brakiem $$$ u mnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko:) imienniczce jakoś się pomożę :naughty:

Mówisz? :naughty: :naughty: :naughty:

Dobra, to jak coś, to będziemy myśleć :wink4:

Daj cynk, co i jak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Adzie wylądowała rozpórka dolna zawieszenia z przodu:

09042011_001.jpg

09042011.jpg

Pierwsze wrażenia są pozytywne, choć nie wiem, czy jest to siła autosugestii bardziej, niż faktyczna, odczuwalna poprawa. Auto jest nieco sztywniejsze w szybko przejeżdżanych zakrętach, wydaje mi się, że nieco później łapie podsterowność.

Niezacznie polepszyła się reakcja układu kierowniczego na szybkie, krótkie ruchy kierownicą.

Będę to mógł potwierdzić po jutrzejszym starcie w małej amatorskiej imprezie sportowej, organizowanej przez Automobilklub Łódzki. W warunkach "bojowych" będzie mi dużo łatwiej stwierdzić faktyczne korzyści montażu takiej rozpórki, niż po szybkim przejechaniu kilku zakrętów dzisiaj. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi :wink4: rozpórka rozpórką :gwizdanie: najważniejsze, że już brewki wywaliłeś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

To było PÓŁ ROKU TEMU :disgust: :disgust: :disgust:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozpórka się sprawuje?? szkoda że nie wiedziałem o imprezie tej automobilklubu Łódzkiego choć nie wystartował bym swoją ale mam też quattro w rodzinie a sprawdzić się by nie zaszkodziło :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozpórka się sprawuje?? szkoda że nie wiedziałem o imprezie tej automobilklubu Łódzkiego choć nie wystartował bym swoją ale mam też quattro w rodzinie a sprawdzić się by nie zaszkodziło :hi:

Generalnie potwierdza się to, co pisałem wcześniej - poprawiło się zachowanie w szybko przejeżdżanych zakrętach (nadwozie nie przechyla się tak mocno, jak bez rozpórki i później/przy większej prędkości czuć podsterowność). Minimalnie, ale jednak odczuwalnie. Myślę, że jak pójdzie górna rozpórka do kompletu będzie jeszcze lepiej. :good:

Zobaczymy, co będzie po wymianie sprężyn na -40/-40 i amortyzatorów. :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć no widzę bliźniaczą ADR-ę . Podoba mi się ta rozpórka sam robiłeś czy mozna coś takiego kupić chętniebym nabył bo masz racje ze w tych zakrętach nie zawsze jest przyjemnie . Looknij na moją bardzo podobne pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka Kimi i jak tam idą pracę w silniczku cos grzebiesz??

No nie bardzo, ponieważ aktualnie jestem na etapie poszukiwania nowej pracy i restrykcyjnej polityki budżetowej :disgust: :disgust: :disgust:

Ładne zdjęcia :wink4:

A dziękuję, ale to nie ja robiłem, tylko nasz łódzki dyżurny fotograf - rkwon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...