Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Głośniki z Audi A6 '97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam okazję dostania głośników oryginalnych z audi A6 '97. Czy są one lepsze niż aktualne posiadane przeze mnie (oczywiście mam oryginały). Dodam, że mogę je mieć za darmo :mrgreen: Wymieniać czy nie?

Opublikowano

Jak dostaniesz za darmo to sprawdzisz i jak będzie dobrze to jeszcze lepiej :) będzie info dla innych. Jeść nie wołają mogą się przydać.

Opublikowano

W każdym Audi , w którym nie ma BOSE , są takie same papierowe śmiecie , jak to kiedyś powiedział mój kolega z firmy CarAudio :lol:

Opublikowano

a nie wiesz czy w A6 z 97 roku są BOSE?

Opublikowano
a nie wiesz czy w A6 z 97 roku są BOSE?

Trzeba zerknąć w kody wyposażenia lub spojrzeć na boczki drzwi i sprawdzić czy na maskownicach głośników jest logo BOSE

bose.jpg

Opublikowano

ok to jeszcze jedna sprawa. Gdzie mogę odszukać te "kody wyposażenia"?

Opublikowano
ok to jeszcze jedna sprawa. Gdzie mogę odszukać te "kody wyposażenia"?

Wklejka we wnęce na koło zapasowe lub ta sama wklejka na okładce książki serwisowej :wink:

Opublikowano

Hugo wyciągnąłem koło i nie było żadnej naklejki... . :neutral: Czy to możliwe? Bo raczej na 100% nikt jej nie zdrapał ponieważ to auto służbowe.

Opublikowano

Kaziu_Wichura, kola raczej nie trzeba wyciagac zeby odczytac kody. Ja mam naklejke po prawej stronie wneki. Moze autko jest po dzwonie.

Opublikowano
Kaziu_Wichura, kola raczej nie trzeba wyciagac zeby odczytac kody. Ja mam naklejke po prawej stronie wneki. Moze autko jest po dzwonie.

na pewno nie jest walnięte. Tego jestem pewien.

Opublikowano

byc moze zdarla sie przy wielokrotnym, nieostroznym wyciaganiu kola :?: :shock: u mnie tez jest po prawej stronie we wnece na kolo zapasowe. poszukaj w takim razie w ksiazce serwisowej.

Opublikowano
Kaziu_Wichura, kola raczej nie trzeba wyciagac zeby odczytac kody. Ja mam naklejke po prawej stronie wneki. Moze autko jest po dzwonie.

na pewno nie jest walnięte. Tego jestem pewien.

Skoro nie ma naklejki po prawej stronie wnęki na zapas i nie ma po niej śladu (jest czysty i gładki lakier) to znając życie auto oberwało w tyłek i miało malowane wnętrze bagaznika :P

Opublikowano

nad tym też myślałem i to jest chyba jedyne logiczne wyjście. Ja mam dostęp do tego samochodu od około 3 lat a jest w firmie trochę więcej. Może faktycznie kiedyś był walony. Spróbuję odkopać dokumenty może tam będzie kod... .

Małe OT: Wiecie może jak zdjąć drzwi w A6?

Opublikowano
Małe OT: Wiecie może jak zdjąć drzwi w A6?

Odkręcić zawiasy :mrgreen:

Opublikowano

przepraszam źle się wyraziłem, chodziło mi oczywiście o zdjęcie tej obudowy drzwi aby wyciągnąć głośniki. U nas w A4 są śróbki za uchwytem od drzwi a tam nie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.