Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jaki płyn można dolać ????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jaki płyn można dolać do układu wspomagania czym się kierować żeby nie spuszczać tego co jest już w układzie :mysli:

Opublikowano

czym się kierować żeby nie spuszczać tego co jest już w układzie :mysli:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

co masz konkretnie na myśli ????

nie lepiej od razu wymienic na nowy, który i tak powinno sie wymieniac po upływie 2 lat lub po przebiegu 60tkm ?????

tutaj masz link:

http://allegro.pl/oryginalny-plyn-do-wspomagania-vw-audi-skoda-seat-i1334440782.html

Opublikowano

najpierw kolega sprawdz jaki masz. Jezeli zielony (taki jaki byc powinnien) to kup zielony z febi przeznaczony wlasnie do aut VAG

Opublikowano
  • Autor

Dzięki no zobaczę jak spuścić i wleje nowy płyn ale jak najszybciej zlać stary płyn :hi:

Opublikowano

najpierw kolega sprawdz jaki masz. Jezeli zielony (taki jaki byc powinnien) to kup zielony z febi przeznaczony wlasnie do aut VAG

Jak już to ORI a nie FEBI.

Opublikowano

najpierw kolega sprawdz jaki masz. Jezeli zielony (taki jaki byc powinnien) to kup zielony z febi przeznaczony wlasnie do aut VAG

Jak już to ORI a nie FEBI.

Febi tez daje rade :cool1:

Opublikowano

najpierw kolega sprawdz jaki masz. Jezeli zielony (taki jaki byc powinnien) to kup zielony z febi przeznaczony wlasnie do aut VAG

Jak już to ORI a nie FEBI.

Też dolałem Febi jak mi płyn uciekał i nie narzekam

Opublikowano

najpierw kolega sprawdz jaki masz. Jezeli zielony (taki jaki byc powinnien) to kup zielony z febi przeznaczony wlasnie do aut VAG

Jak już to ORI a nie FEBI.

Też dolałem Febi jak mi płyn uciekał i nie narzekam

Dolales a nie wymieniles ;)

Ja i jeszcze pare osob mamy zle wspomnienia z tym plynem i osobiscie nie bede go polecal :no:

Opublikowano

Ja w B5 wymieniłem na Febi ,przez 3 lata nic się nie działo,auto kupił znajomy,jeździ dalej i nie narzeka więc można lać :good:

Opublikowano

Moze kiedys byl inny ?

Kazdy niech leje co uwaza... :wink4:

Opublikowano

ja osobiscie tez leje FEBI mam go zalanego do 2 aut z grupy Vag. Na jednym ze swoich golfow smiaglem lejac ORI plyn i roznicy tak naprawde nie ma zadnej. Mialem okazje rozbierac caly uklad wspomagania w obu swoich autach i nie dostrzeglem zadnych niepokojacych objawow. Pompa i weze cale

Opublikowano

najlepszym płynem do wspomagania jest LHM

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.