Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Inspekcja serwiswa


krystian29061

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam takie male pytanie dotyczace informacji o inspekcji serwisowej w mojej audi. Zaczne od poczatku kupilem ja w czerwcu w niemczech i miala przejechane 107000 km obecnie mam przejechane 119000 km na poczatku pokazala mi sie informacja o wymianie oleju a wiec to zrobilem i do tego wymienilem filtr oleju powietrza i paliwa. zresetowalem w komputerze wymiane oleju a teraz wyskoczyla mi informacja o inspekcji serwisowej a wiec pojechalem do elektryka ten podlaczyl sie i nie mogl mi to zresetowac moze ktos cos wie na ten temat? Czy cos trzeba dodatkowo wymienic? a Jak bylem u elektryka mialem do inspekcji 2300km i elektryk mowil ze jeszcze jest za duzo kilometrow zeby mogl to zresetowac. a teraz jestem za granica i nie wiem czy mi sie cos stanie jak czegos nie wymienie albo tego nie zresetuje. Z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi i informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ogarnołeś temat bo mam to samo..

ps gdzie jest filt paliwa bo nie mogę znaleźć i jeszcze jedno pytanie czy masz filtr kabiny taki jak w starych audi tzn taki kwadrat bo u mnie taki na pewno nie wejdzie...

pozdrawiam audi b8 2.0d common rail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...