Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Pompa wtryskowa


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

ja odkręciłem tą srubę profesjonalnie zrobionym kluczem bodajże z chińskiej (koniecznie chińska, porządna może być za twarda :polew:) nasadki chyba numer 7, nabiłem ją i bez problemu odkręciłem, potem sróba na szlifierkę i juz miałem na normalny klucz a nie trójkątny :kox:

NIe poddawaj się przez jedną z prostszych rzeczy :naughty:, trafienie w dziurkę może być trudniejsze :polew:

Swoja droga ciekaw jestem jaka dawke zrobi ten mechanior, czuję że na oko przykręci i odpali, chodzi jest OK. Na co komu VAG .... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak musze czekac tydzien to faktycznie moze tą nasadowa 8 nabiję :> [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:46_________________________________________________Witam

Panowie wiec tak dzis bylem juz u pompiarza przyjął mnie i audi bo mu codziennie marudziłem :naughty: :naughty: :naughty:

Wymieniali uszczelki jakies 20 minut nie wiem jak to wyglądało bo mnie oddelegowali do pokoju oczekiwan :mysli: i wzieli za to 80 zł wiec chyba ok ja jestem zadowolony bo audi w koncu jeździ :> :> :> :> :> aha jedna uwaga na 4 i 5 biegu auto nie mialo mocy sie rozpedzac zajmowalo to duzo czasu a teraz na 4 i 5 rwie jak rakieta tylko ciekawe czym to jest spowodowane tym ze pompa jest bardziej szczelna czy to ze moze jakas duza dawke mi ustawili :mysli:

WSZYSTKIM BARDZO DZIEUJE ZA POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...