Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój VW GOLF MK 1 Carbio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj mam wielki sentyment do jedyneczki cabrio...

Trzy lata takim jezdziłem... Moje pierwszde autko :]

Ale teraz jak na podjezdzie stanie a4 to niestety bede musial sprzedać moją Perełke bo na utrzymanie dwóch aut mnie (narazie) nie stać...

Pozwole sobie wkleić pare fotek...

1a.jpg

5a.jpg

6a.jpg

7a.jpg

8a.jpg

10a.jpg

...a jak trzeba sie czasem pochwalić :]

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No to nowe foty ;) na sezon 2009

1099b0c3b29be33bmed.jpg

9237cdd2225e38d4med.jpg

d1d8dc24d9b3fcbfmed.jpg

4e2bc08d5b2150f6med.jpg

ba72d103a0bb061emed.jpg

df4e8eb12e013d95med.jpg

wymiana zamków od Audi 80

7bccb55c64156977med.jpg

rozpórka dół

3ca8fcbbac33d711med.jpg

Opublikowano

te auta nigdy sie nie starzeją :kox:

piekne auto i ten kolor :good:

co raz bardziej przekonuje sie do klasyka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a warto :)

jeszcze jutro czeka mnie troche pracy ale zaczynam juz nim jezdzić :)

bo zeszły sezon nie za bardzo jakos miąłem ochote ale ochota w tym sezonie wraca ;)

Opublikowano

pieknosc, skoncze swoj projekt zwiazany z A4 i biore sie za MK1 w cabrio;) :cool1:

Opublikowano

Piotrek poka środek z moją drzewnianą kierownicą :decayed::kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

twojej drewnianej kierownicy ;) nie ma juz dawno teraz jest Nardi ;)

Opublikowano

twojej drewnianej kierownicy ;) nie ma juz dawno

;(

Sprzedałeś ?

Opublikowano

super autko :) mam sentyment do tego modelu bo sam kiedys taki posiadalem (moje pierwsze autko) :naughty: Szkoda ze musialem go sprzedac bo tez byl unikatowy (ostatnie wydanie 92r. ori tuning Carmana, siedzenia recaro itd... wszystko ori z fabryki ) gratuluje samochodziku i mysle ze rowniez kiedys powroce do tego modelu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

super autko :) mam sentyment do tego modelu bo sam kiedys taki posiadalem (moje pierwsze autko) :naughty: Szkoda ze musialem go sprzedac bo tez byl unikatowy (ostatnie wydanie 92r. ori tuning Carmana, siedzenia recaro itd... wszystko ori z fabryki ) gratuluje samochodziku i mysle ze rowniez kiedys powroce do tego modelu :tongue4:

no to miałes piękną wersje Sport Line :)

Tuning Karmana to nie tuning tylko tak wychodzil z fabryki :)

warto powrócic do takiego auta :)

zeby miec banana na twarzy :) [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 09:17_________________________________________________

twojej drewnianej kierownicy ;) nie ma juz dawno

;(

Sprzedałeś ?

sprzedąłem dwa lata temu :)

ale nie płacz jest teraz na allegro ;) pęknieta w tym samym miejscu :)

http://moto.allegro.pl/item621818597_kultowa_drewniana_kierownica_vw_mk1_mk2.html

Opublikowano

no to miałes piękną wersje Sport Line :)

Tuning Karmana to nie tuning tylko tak wychodzil z fabryki :)

warto powrócic do takiego auta :)

zeby miec banana na twarzy :) [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 09:17

no wlasnie tak myslalem ze cos pomieszalem :) swojego dorwalem na szrocie w niemczech, na pierwszy rzut oka wygladal jak zlom nie jezdzony z pare miesiecy (zakurzony, zawalony lisciami...itd) :) ale polerka lakieru , pranko tapicerki i wyszlo naprawde bardzo zadbane autko wprost niedopoznania :) fajna sprawa sobie tak dopiescic takiego dzionka :) sama radosc ... zwalszcza ze w niemcowni mozna dorwac takie cacko za nieduze pieniadze... pozdrawiam

Opublikowano

sprzedąłem dwa lata temu :)

ale nie płacz jest teraz na allegro ;) pęknieta w tym samym miejscu :)

http://moto.allegro.pl/item621818597_kultowa_drewniana_kierownica_vw_mk1_mk2.html

Tak..to zdecydowanie moja :decayed: Nieźle się trzyma jak na tyle lat :)

Opublikowano
  • Autor

no to miałes piękną wersje Sport Line :)

Tuning Karmana to nie tuning tylko tak wychodzil z fabryki :)

warto powrócic do takiego auta :)

zeby miec banana na twarzy :) [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 09:17

no wlasnie tak myslalem ze cos pomieszalem :) swojego dorwalem na szrocie w niemczech, na pierwszy rzut oka wygladal jak zlom nie jezdzony z pare miesiecy (zakurzony, zawalony lisciami...itd) :) ale polerka lakieru , pranko tapicerki i wyszlo naprawde bardzo zadbane autko wprost niedopoznania :) fajna sprawa sobie tak dopiescic takiego dzionka :) sama radosc ... zwalszcza ze w niemcowni mozna dorwac takie cacko za nieduze pieniadze... pozdrawiam

czerwony był ???

sprzedąłem dwa lata temu :)

ale nie płacz jest teraz na allegro ;) pęknieta w tym samym miejscu :)

http://moto.allegro.pl/item621818597_kultowa_drewniana_kierownica_vw_mk1_mk2.html

Tak..to zdecydowanie moja :decayed: Nieźle się trzyma jak na tyle lat :)

ja ja pamietam po pęknięciu :)

Opublikowano

no to miałes piękną wersje Sport Line :)

Tuning Karmana to nie tuning tylko tak wychodzil z fabryki :)

warto powrócic do takiego auta :)

zeby miec banana na twarzy :) [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 09:17

no wlasnie tak myslalem ze cos pomieszalem :) swojego dorwalem na szrocie w niemczech, na pierwszy rzut oka wygladal jak zlom nie jezdzony z pare miesiecy (zakurzony, zawalony lisciami...itd) :) ale polerka lakieru , pranko tapicerki i wyszlo naprawde bardzo zadbane autko wprost niedopoznania :) fajna sprawa sobie tak dopiescic takiego dzionka :) sama radosc ... zwalszcza ze w niemcowni mozna dorwac takie cacko za nieduze pieniadze... pozdrawiam

czerwony był ???

dokladnie byl czerwony :D

Opublikowano
  • Autor
6dc1de8cec396423.jpg
Opublikowano

identyko :D nawet te naklejeczki mial z tylu na blotnikach "sportline" :) tylko fele mial BBS;a ale tez czarne :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pogratulować furki!! Czysty german na bbs'ach :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.