Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik AWM w A4


Sławek_M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Jestem nowym miłosnikiem Audi A4 i odrazu mam pytanie: czy ktoś z Was ma w swoim bolidzie silnik z oznaczeniem AWM? Auto pochodzi z USA nic nie wiem na temat takiego motoru.

Interesuje mnie gdzie można kupić części do tego motoru i czy jest jakiś europejski odpowiednik. :?:

Czy ten silnik ma kolizyjne zawory? :lol:

Niech się ktoś odezwie - please.

lukas23:czesc Slawek jak przeczytasz regulamin to zapraszam do pisania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Jestem nowym miłosnikiem Audi A4 i odrazu mam pytanie: czy ktoś z Was ma w swoim bolidzie silnik z oznaczeniem AWM? Auto pochodzi z USA nic nie wiem na temat takiego motoru.

Interesuje mnie gdzie można kupić części do tego motoru i czy jest jakiś europejski odpowiednik. :?:

Czy ten silnik ma kolizyjne zawory? :lol:

Wszystkie silniki w A4 są kolizyjne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na forum była na ten temat dyskusja. Poszukuję osoby która wtedy ciekawie o tym pisała - coś że silniki (AWM) na USA były nie kolizyjne. To pytanie nurtuje mnie, bo kupiłem audi A4 1.8T silnik oznaczeniu AWM po kraksie przy którym zerwany został pasek rozrządu. Co prawda samochód jest na etapie clenia i nie mogę nic przy nim sprawdzić, ale myśl o tym spędza mi sen z powiek :oops: .

A jeśli jest uszkodzona głowica to czy macie jakąś metę na graty do A4?

Pozdro

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na forum była na ten temat dyskusja. Poszukuję osoby która wtedy ciekawie o tym pisała - coś że silniki (AWM) na USA były nie kolizyjne. To pytanie nurtuje mnie, bo kupiłem audi A4 1.8T silnik oznaczeniu AWM po kraksie przy którym zerwany został pasek rozrządu. Co prawda samochód jest na etapie clenia i nie mogę nic przy nim sprawdzić, ale myśl o tym spędza mi sen z powiek :oops: .

A jeśli jest uszkodzona głowica to czy macie jakąś metę na graty do A4?

Pozdro

Sławek

Przecież to jest taki sam silnik jak AEB tylko z tego co pamiętam różni się jakimś osprzętem i zapewne sterownikiem.Więc jest kolizyjny.CO do części to giełda Poznań , tam możesz złozyć całe auto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...