Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Rozkodowany kluczyk i co teraz? Pomocy


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem ... Ale niestety to nie zmienia nic :( Twój pomysł opisany na filmie nie działa bo twój przynajmniej jeden działał :P

nie ma różnicy-żaden nie musi działać :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 ta procedura jest w centralnym zamku 35 :wink4:

Dokładnie ale mi nie udało się dopisać Vagiem ,tylko zakodować w sposób podany niżej.

Jeden z kluczyków pojazdu umieść w stacyjce i włącz zapłon w pozycję ON (nie uruchamiaj pojazdu!).

Teraz zamknij samochód od zewnątrz ("ręcznie" - nie pilotem!) używając do tego kluczyka zespolonego razem z niedopasowanym jeszcze pilotem (zamykaj drzwi kierowcy).

Teraz w ciągu 5 sekund od zamknięcia drzwi naciśnij przycisk UNLOCK (otwieranie) w niedopasowanym jeszcze pilocie. Ilość naciśnięć przycisku UNLOCK odpowiada za pozycję pilota w pamięci sterownika. Dwukrotne naciśnięcie przycisku otwierania spowoduje zapisanie pilota na drugiej pozycji pamięci, trzykrotne -

na trzeciej itd.

Lub

Włóż kluczyk do stacyjki załącz zapłon i naciśnij Unlock a później wyłącz zapłon i sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety adaptacja na kanale 3,7,21 nie działa ponieważ pokazuje na czerwono napisy i nic się nie da zrobic :(

Zastanawia mnie informacja że samemu sobie nie poradzę ponieważ 99 po drugiej połowie roku ma dodatkowa zabezpieczenia i ktoś po prostu musi to umieć. Spróbuje jeszcze metody z góry zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :( Vag reaguje na kluczyk ale niestety adaptacja jest nie możliwa ponieważ nie moge dostać się do kanału 3,7,21 pisze że jest niedostępny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie :( Vag reaguje na kluczyk ale niestety adaptacja jest nie możliwa ponieważ nie moge dostać się do kanału 3' date='7,21 pisze że jest niedostępny :(

[/quote']

Ale ten opis co Ci podałem robi się bez Vaga.

Wiem że Vagiem nie zaadoptujesz bo sam to już przerabiałem.[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 15:20_________________________________________________

Jeszcze to

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=61610.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...