Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Czy wejdzie taki akumulator?


Grzegorz76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy wejdzie taki akumulator, chodzi o wymiary...

http://allegro.pl/akumulator-centra-plus-95ah-cb950-wawa-bemowo-i1326326438.html

Pozdrawiam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki powinieneś mieć (masz aktualnie) ?

bo 95Ah to mi się wydaje do busa a nie do A4[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:19_________________________________________________

Dodam jeszcze, że mam alternator 150A

Kuźwa faktycznie tam idą takie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki powinieneś mieć (masz aktualnie) ?

bo 95Ah to mi się wydaje do busa a nie do benzynowego A4

Oryginalnie powinien być 82Ah ale mi chodzi o porządny prąd rozruchu. Jednak to kawał silniora i musi to coś ładnie zakręcić. Dodam, że ostatnio użytkowałem bannera 70ah i elektrolit sobie wyparował...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wziąć Ci Centre Future 85Ah 800A

A porównaj ceny ;) Podobno 95ah to akumulator, który doskonale nadaje się do tego silnika w naszej strefie klimatycznej, przy jeździe z częstym uruchamianiem silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50zł różnicy, to chyba niezbyt dużo, a pozytywnych opinii na temat futury jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50zł różnicy, to chyba niezbyt dużo, a pozytywnych opinii na temat futury jest sporo.

Jeżeli jest tylko to do kupienia to rzeczywiście te 50zł to mógłbym poświęcić, ale są jeszcze inne rzeczy do wymiany, równie pilne ;)[br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 20:35_________________________________________________Futura czy plus, jeden kij, ważne chyba, że oba to Centra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miesiąc temu włożyłem Varta Silver 85Ah 800A rozruch. Wpasował się idealnie i cena podobna.

Dzisiaj przy -19st. C silnik kręcił jak szalony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mojego AFN będzie taki pasował? http://allegro.pl/akumulator-bosch-s5-77ah-780a-lodz-najtaniej-i1340800005.html

Bo stary odmówił mi dziś posłuszeństwa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mojego AFN będzie taki pasował? http://allegro.pl/akumulator-bosch-s5-77ah-780a-lodz-najtaniej-i1340800005.html

Bo stary odmówił mi dziś posłuszeństwa ;p

Ma pasować idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miesiąc temu włożyłem Varta Silver 85Ah 800A rozruch. Wpasował się idealnie i cena podobna.

Dzisiaj przy -19st. C silnik kręcił jak szalony :)

Czy zostało trochę miejsca jak wkładałeś tą Vartę? Bo ta Centra jest dłuższa o 3,8cm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miesiąc temu włożyłem Varta Silver 85Ah 800A rozruch. Wpasował się idealnie i cena podobna.

Dzisiaj przy -19st. C silnik kręcił jak szalony :)

Czy zostało trochę miejsca jak wkładałeś tą Vartę? Bo ta Centra jest dłuższa o 3,8cm...

Troszkę zostało, ale miałem delikatny problem umiejscowieniem aku (troszkę gimnastyki się udalo :) ). Najlepiej jakaś linijka i zmierzyć podstawę aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy 60Ah nie będzie za mała do 1,8 adr z klima 4 el szybami i grzanymi fotelami i nagłośnieniem bose niby mam w książce serwisowej że J1L = Battery 280 A (60 Ah) dodam ze robię małe trasy do pracy około 25km dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez polecam CENTRA FUTURA ale ta siwa(ponoc zelowy) mam juz go 3 lat(zero jakis doladowan) i jest super i ciagle mi swieci ten zielony punkcik a moj brat ma w astrze 2 zwykla centre(czarna) to juz ja ladowal z 3 razy przez okres 3 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...