Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakość dźwięku w NaviPlus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

tak się zastanawiam czy nie włożyć do auta NacigationPlus'a. Kolega gwerty fajnie przerabia konsolę 1din na 2din.

jedynym mankamentem są opinie że dźwięk z NaviPlus jest słaby. Mi zależy na dobrej jakości dźwięku w aucie, mam zrobiony przód i subwoofer w bagażniku.

Może wypowiedzą się użytkownicy posiadający NaviPlus'a, bo wygląda w aucie super, ale jestem ciekaw jak to jest z jakością dźwięku w NaviPusie.

Czy posiada ono wejście na USB lub slot karty pamięci?

Opublikowano
Czy posiada ono wejście na USB lub slot karty pamięci?

nie

a powiem więcej nie ma nawet wbudowanego odtwarzacza cd (na muzykę)

jakość jest poniżej średniej, radia za 250zł graja lepiej, jedyny plus wygląd. Coś za coś w tym przypadku

Opublikowano

Witam,

tak się zastanawiam czy nie włożyć do auta NacigationPlus'a. Kolega gwerty fajnie przerabia konsolę 1din na 2din.

jedynym mankamentem są opinie że dźwięk z NaviPlus jest słaby. Mi zależy na dobrej jakości dźwięku w aucie, mam zrobiony przód i subwoofer w bagażniku.

Może wypowiedzą się użytkownicy posiadający NaviPlus'a, bo wygląda w aucie super, ale jestem ciekaw jak to jest z jakością dźwięku w NaviPusie.

Czy posiada ono wejście na USB lub slot karty pamięci?

A może pomyśl o Concert III?

Czy posiada ono wejście na USB lub slot karty pamięci?

nie

a powiem więcej nie ma nawet wbudowanego odtwarzacza cd (na muzykę)

jakość jest poniżej średniej, radia za 250zł graja lepiej, jedyny plus wygląd. Coś za coś w tym przypadku

Jak nie ma cd? To trzeba mieć zmieniarkę do tego??

Opublikowano
Jak nie ma cd? To trzeba mieć zmieniarkę do tego??

no po prostu nie ma, czytnik w nim obsługuje tylko płyty z mapami

potrzeba zmieniarka lub emulator mp3[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 15:23_________________________________________________

A może pomyśl o Concert III?

to też shit, może ciut lepszy ale bez szału, a do tego nie pasuje do a4 b5

Opublikowano
  • Autor

Czyli bida :confused4: pozostaje zostać przy 1DIN aju a co ty tam masz teraz w konsole wciśnięte :>

Opublikowano

No w sumie faktycznie, do B5 nie będzie pasować. No ale jakościowo jeśli chodzi o dźwięk taki Concert III chyba jest lepszy od Concert II?

Opublikowano

Czyli bida :confused4: pozostaje zostać przy 1DIN aju a co ty tam masz teraz w konsole wciśnięte :>

ja obecnie ALPINE IVA-W505R

Opublikowano

Czyli bida :confused4: pozostaje zostać przy 1DIN aju a co ty tam masz teraz w konsole wciśnięte :>

ja obecnie ALPINE IVA-W505R

lepiej pomyśleć nad czymś właśnie takim jak ma aju bo navi plus oprocz ładnego wyglądu to badziewie, sam kiedys miałem i słuchałem w nim tylko radia bo nie miałem zmieniarki :thumbdown:

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.